Адреса: вул. Садовий проїзд, 8
Контактний телефон: 2-39-48
E-mail: ugkg-zolo@ukr.net

Начальник управління 
Флоренко Олександр Анатолійович

florenko-250

 • Керівництво управління
 • Графік роботи
 • Діяльність
 • Положення
 • Документи
 • Новини
 • Оголошення
 • Начальник – Флоренко Олександр Анатолійович

  Контактний телефон: /04737/ 2-30-57
  Facebook – Олександр Флоренко

  Графік прийому:
  щоденно

  Відділ управління майном. Начальник – Кривошея Юрій Станіславович (2-30-93)
  Відділ управління майном. Головний спеціаліст – Козицька Лідія Олексіївна
  Інженерно технічний відділ. Начальник – Харін Артем Вікторович (2-30-57)
  Інженерно технічний відділ. Головний спеціаліст – Даценко Олександр Петрович
  Фінансово-господарський відділ. Начальник – Бабенко Наталія Борисівна (2-39-48)
  Фінансово-господарський відділ. Головний спеціаліст – Антипович Тетяна Олексіївна
  Відділ контролю за благоустроєм міста. Начальник – Антипович Максим Борисович (2-30-93)
  Відділ контролю за благоустроєм міста. Головний спеціаліст – Городинець Олександр Сергійович


 • Понеділок-четвер: з 8:00 до 17:15
  П’ятниця: з 8:00 до 16:00

  Обідня перерва: з 13:00 до 14:00
  Вихідні дні:  субота, неділя.

 • УЖКГ є відокремленим структурним підрозділом, що реалізує державну політику і політику Золотоніської міської ради у сфері  житлово-комунального господарства міста, координує діяльність підприємств, установ та організацій у цій галузі. Забезпечує організацію здійснення власних та делегованих повноважень виконавчих органів влади.

  Управління підзвітне та підконтрольне Золотоніській міській раді, підпорядковане виконкому міської ради, міському голові та  першому заступнику міського голови. Є неприбутковою організацією, без права отримувати  надходження, що можуть привести до отримання прибутку. Проводить аналіз стану житлово-комунального господарства міста і вносить пропозиції до проекту міського бюджету, щодо фінансування місцевих програм соціально- економічного розвитку міста з питань, віднесених до його компетенції .

  УЖКГ координує роботу підприємств житлово-комунального господарства міста в межах делегованих повноважень. та здійснює контроль за організацією та якістю обслуговування  населення  в даній  сфері. Надає відповіді на інформаційні запити, проводить консультації пов’язані з діяльністю управління. Бере участь в  роботі комісій, що делегують питання житлово-комунального господарства міста, та у складанні протоколів про адміністративні правопорушення, виявлені цими комісіями, згідно до чинного законодавства. Організовує роботу міського штабу по підготовці до  опалювального сезону.

  Веде облік та здійснює контроль за станом:

  • житлових  будинків, що належать до комунальної власності міста;
  • мереж теплопостачання, водопостачання, водовідведення;
  • вуличного та паркового освітлення;
  • квітників та газонів;
  • автобусних зупинок, тротуарів;
  • доріг та інших об’єктів комунальної власності міста, незалежно від балансової належності.
  • здійснює контроль за станом дотримання норм благоустрою.

   Вносить пропозиції  щодо розгляду питань, пов’язаних із  організацією дорожнього руху на території міста.

  Основними завданнями  управління  є забезпечення  виконання робіт із:

  • реконструкції та капітального  ремонту  житлового фонду , що перебуває у комунальній власності територіальної громади ;
  • реконструкції, капітального та поточного ремонту адмінбудівель, що знаходяться на балансі управління ;
  • реконструкції, капітального та поточного ремонту дорожнього покриття  вулиць та  тротуарів міста , дворових заїздів житлових будинків ;
  • реконструкції, капітального ремонту  водопровідно – каналізаційної системи міста;
  • проведення заходів  на об’єктах  житлово – комунальної сфери, що можуть запобігти  виникненню  надзвичайних ситуацій  екологічного та природного характеру ;
  • благоустрою :  підтримка  належного  санітарного стану міста ; утримання  вулично – дорожньої  мережі , вуличного та паркового  освітлення,  кладовищ , зупинок,  квітників, газонів;  зелених насаджень та їх обстеження і підготовку ордерів на їх знесення; розміщення дитячих майданчиків; ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ та встановлення осіб причетних до утворення останніх;  недопущення розклеювання оголошень, плакатів і афіш у не відведених  для цього місцях; тощо ;
  • забезпечення виконання заходів із охорони навколишнього природного  середовища;

  Структура та організація діяльності.

  До складу управління входять чотири відділи:

  • відділ управління майном;
  • інженерно – технічний відділ;
  • фінансово – господарський  відділ;
  • відділ контролю за благоустроєм території міста.

  Управління житлово-комунального господарства не надає послуги, а лише контролює якість та своєчасність, а також визначає першочерговість надання таких. Управління не здійснює керівництво управляючою приватною компанією ПрАТ «Янтар», а лише координує його роботу з іншими підприємствами комунальної та інших форм власності, що надають послуги у сфері житлово – комунального господарства.

 • Положення розроблено відповідно до Конституції України, Цивільного кодексу України,Господарського кодексу України, Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про охорону навколишнього природного середовища”, „Про благоустрій населених пунктів”.

  Загальні положення

  1.1.   Управління житлово-комунального господарства виконавчого  комітету Золотоніської міської ради (далі – УЖКГ ВК Золотоніської МР, по тексту Управління) є відокремленим структурним підрозділом виконавчого комітету Золотоніської міської ради.

  (внесені зміни рішенням міської ради від 24.01.2017 № 18-8/VIІ)

  1.2.   Управління реалізує державну політику і політику Золотоніської міської ради у сфері житлово-комунального господарства міста, несе відповідальність за його стан.

  1.3.   У своїй діяльності Управління керується Конституцією України, Кодексами України, Законами України, указами та розпорядженнями Президента України, постановами Верховної Ради, постановами і  розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями Черкаської обласної ради та розпорядженнями облдержадміністрації, рішеннями  Золотоніської міської ради, рішеннями виконавчого комітету Золотоніської міської ради, розпорядженнями міського голови та даним Положенням.

  1.4.   Управління є підзвітним та підконтрольним Золотоніській міській раді та її виконавчому комітету.

  1.5.   Управління є юридичною особою з моменту державної реєстрації, має власну печатку із зображенням Малого Державного Герба України і надписом свого найменування та штампи із надписом свого найменування, рахунки в органах Державного казначейства України.

  1.6.    Управління є неприбутковою організацією:

  – кошти, що надходять на казначейські рахунки управління, надходять лише з міського бюджету та використовуються на утримання управління та для фінансування видатків, що забезпечують реалізацію мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених установчими документами управління без отримання  доходу ( прибутку);

  – здійснення операцій по придбанню, відчуженню, прийому – передачі майна, що належить до комунальної власності міста, проводиться згідно Закону України „Про місцеве самоврядування”, рішень Золотоніської міської ради та виконавчого комітету Золотоніської міської ради без отримання доходу (прибутку). Кошти від продажу та оренди комунального майна міста надходять до міського бюджету.

  (внесені зміни рішенням міської ради від 11.10.2016 № 14-19/VIІ)

  1.7.   Управління знаходиться за адресою: 19700  Черкаська область,
  м. Золотоноша вул. Садовий проїзд, 8.

  (внесені зміни рішенням міської ради від 24.01.2017 № 18-8/VIІ)

  1.8.   Управління утримується за рахунок коштів міського бюджету та є головним його розпорядником в межах кошторисних призначень в галузі житлово-комунального господарства та сфері охорони навколишнього природного середовища.

  1.9.   Основні засоби та інші матеріальні цінності, що знаходяться на балансі Управління, належать до комунальної власності міста Золотоноша.

  1.10. Координує і контролює діяльність Управління – виконавчий комітет Золотоніської міської ради.

  Основні завдання  та  функції   управління

  2.1.   Забезпечення реалізації місцевих програм у сфері житлово-комунального господарства.

  2.2.   Участь у розробленні та реалізації державних та регіональних програм у сфері житлово-комунального господарства.

  2.3.   Управління та контроль в межах делегованих повноважень за організацією та якістю обслуговування населення в сфері житлово-комунального господарства.

  2.4.   Організація фінансування, контроль за утриманням житлово-комунального господарства міста із залученням з цією метою, на договірних засадах, трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення.

  2.5.   Організація фінансування, контроль за утриманням житлових будинків, що належать до комунальної власності міста.

  2.6.   Організація фінансування, контроль за утриманням в належному стані зелених насаджень, в т. ч. висаджування дерев та кущів, видалення аварійних, сухостійних, вражених омелою дерев, санітарне обрізання декоративних рослин та огорож влаштованих з них, облаштування квітників та газонів з послідуючим доглядом за ними.

  2.7.   Організація фінансування, контроль за утриманням санітарно-технічного стану об’єктів міського благоустрою.

  – водопровідно-каналізаційної системи;

  – регулювання дорожнього руху за допомогою світлофорних об’єктів на перехрестях міста;

  – вуличного та паркового освітлення міста;

  2.8.   Організація фінансування, контроль за утриманням дорожнього покриття вулиць та доріг міста, тротуарів та дворових заїздів житлових будинків.

  2.9.   Організація фінансування, контроль за виконанням робіт по встановленню дорожніх знаків, нанесенню дорожньої розмітки.

  2.10. Організація фінансування, контроль за утриманням в належному санітарно-гігієнічному стані території міста в т.ч. міських кладовищ, зупинок громадського транспорту, а також ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, недопущення розклеювання оголошень, плакатів і афіш у не відведених для цього місцях.

  2.11. Організація фінансування, контроль за регулюванням чисельності безпритульних тварин.

  2.12. Організація фінансування, контроль за  виконанням заходів із охорони навколишнього природного середовища в межах кошторису, затвердженого рішенням сесії міської ради, доходів та видатків міського цільового фонду охорони навколишнього природного середовища.

  2.13. Проведення аналізу стану житлово-комунального господарства міста і внесення пропозицій до проекту міського бюджету щодо фінансування місцевих програм соціально-економічного розвитку міста з питань віднесених до його компетенції.

  2.14. Розгляд звернень громадян з питань віднесених до відання Управління.

  2.15. Координація взаємодій роботи підприємств, що надають послуги та виконують роботи у сфері житлово-комунального господарства.

  2.16. Забезпечення реалізації державної політики у сфері енергозбереження шляхом виконання регіональної, обласної, міської програм енергозбереження.

  2.17. Погодження маршрутів руху вантажного транспорту та будівельних механізмів при виконанні будівельно-монтажних робіт на території міста, перевезення великогабаритних вантажів та вантажів з наднормативною вагою дорожньою мережею міста.

  2.18. Проведення рейдів та перевірок додержання підприємствами, установами, організаціями і громадянами законодавства у сфері благоустрою населених пунктів.

  2.19. Інформування населення про планування заходів з благоустрою населених пунктів та стану його виконання.

  2.20. Визначення місць стоянок транспортних засобів на об’єктах благоустрою населених пунктів.

  2.21. Виступати замовником розроблення проектно-кошторисної документації в сфері житлово-комунального господарства.

  2.22. Визначення місць прокладання мереж вуличного та паркового освітлення.

  2.23. Визначення в установленому порядку розміру відшкодувань юридичними та фізичними особами за пошкодження, знищення об’єктів благоустрою, зелених насаджень, мереж та опор зовнішнього освітлення, знаків регулювання дорожнього руху вулично-дорожньої мережі міста та інші порушення в сфері благоустрою.

  2.24. Складання протоколів про адміністративні правопорушення в галузі житлово-комунального господарства, у сфері охорони навколишнього природного середовища та благоустрою міста.

  2.25. Внесення пропозиції щодо передачі до комунальної власності підприємств та інших об’єктів житлово-комунального господарства, незалежно від форм власності та місця розташування, які мають важливе значення для надання житлово-комунальних послуг населенню міста.

  2.26. Прийняття участі у розроблені проекту бюджету міста і змін до нього, проектів, програм економічного та соціального розвитку територій.

  2.27. Організація в установленому порядку закупівлі товарів, робіт та послуг необхідних для виконання своїх завдань.

  2.28. Визначення виконавця робіт та послуг з утримання житлово-комунального господарства міста відповідно до вимог чинного законодавства.

  2.29. Прийняття участі у підготовці до затвердження планів регуляторних актів.

  2.30. Підготовка регуляторних актів та аналізів регуляторного впливу з питань віднесених до повноважень управління, в тому числі щодо встановлення тарифів на побутові, комунальні, транспортні та інші послуги.

  2.31. Отримання в установленому порядку від підприємств та організацій комунальної форми власності статистичної, бухгалтерської звітність та іншої інформації, необхідної для  виконання Управлінням покладених на нього функцій.

  2.32. Приймати участь в організації та проведенні громадських слухань, зборів громадян, інформаційних зустрічей з питань віднесених до компетенції управління, організовувати виконання порушених та розглянутих під час їх проведення питань.

  2.33. Координація діяльності щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та при необхідності приймання участі у загальних зборах членів даних об’єднань.

  2.34. Приймати участь у комісіях, створених розпорядженням міського  голови та рішенням виконавчого комітету.

  2.35. Сприяння впровадженню енергозберігаючих технологій в житлово-комунальну галузь міста.

  2.36. Забезпечення видачі, продовження та закриття ордерів на виконання робіт по видаленню зелених насаджень.

  2.37. Здійснення контролю за виконанням заходів з приведення до належного стану територій та об’єктів благоустрою міста.

  2.38. Внесення пропозицій щодо розвитку та поліпшення стану благоустрою території міста, удосконалення «Правил благоустрою території міста Золотоноша».

  2.39. Вживання заходів щодо зупинення робіт які проводяться самовільно (без виданого Управлінням ордера на їх виконання).

  2.40. Здійснення організаційно-розпорядчих функцій, які визначені цим Положенням, рішеннями міської ради, виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови.

  2.41. Розгляд у межах своєї компетенції звернень громадян, підприємств, установ та організацій, ведення  прийому громадян, вживання відповідних заходів для вирішення порушених ними питань.

  2.42. Підготовка проектів розпоряджень міського голови з питань, віднесених до повноважень Управління.

  2.43. Підготовка проектів рішень виконавчого комітету та  рішень сесії Золотоніської міської ради з питань, віднесених до повноважень Управління.

  2.44. Розробка заходів з використання коштів міського цільового фонду охорони навколишнього природного середовища.

  2.45. Готує та подає матеріали до адміністративної комісії виконавчого комітету міської ради стосовно осіб, що винні у порушенні законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища та благоустрою, по притягненню до матеріальної відповідальності.

  2.46. Відповідно до закону здійснювати фотографування, звукозапис, відео зйомку з метою виявлення фактів порушення правил благоустрою та у сфері охорони навколишнього природного середовища.

  2.47. Укладання (переукладання) договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою.

  2.48. Розгляд тарифів на побутові, комунальні, транспортні та інші послуги, в разі покладання повноважень на органи місцевого самоврядування.

  Управління в межах наданих повноважень має право:

  3.1.   Одержувати від фізичних та юридичних осіб відомості та необхідні документи для виконання функцій управління.

  3.2.   Здійснювати контроль за дотриманням підприємствами, установами та організаціями, а також  громадянами вимог законодавства та нормативних актів з питань віднесених до компетенції Управління.

  3.3.   Залучати в установленому порядку, у т.ч. і на договірній основі, для розробки комплексних проектів, планів і вирішення окремих господарських проблем науково-дослідні, технологічні, проектно-дослідні, проектно-конструкторські та інші організації.

  3.4.   Приймати працівників за трудовими угодами згідно чинного законодавства для забезпечення виконання завдань покладених на управління.

  3.5.   Брати участь в роботі сесії міської ради, засідань виконавчого комітету.

  3.6.   Скликати наради, проводити семінари з питань, що належать його компетенції.

  3.7.   Виступати замовником при проведенні робіт у галузі житлово-комунального господарства, в т.ч. у сфері  охорони навколишнього природного середовища відповідно до чинного законодавства.

  3.8.   Складати протоколи про адміністративні правопорушення в галузі  житлово-комунального господарства, в т.ч. у сфері охорони навколишнього природного середовища та благоустрою міста.

  3.9.   Здійснювати, в межах своєї компетенції, контроль за дотриманням законодавства в сфері благоустрою міста та у сфері охорони навколишнього природного середовища.

  Структура та організація  діяльності.

  4.1.   Структуру управління, штатну чисельність та асигнування (в т.ч. на оплату праці працівників), затверджує сесія міської ради, штатний розпис затверджує міський голова після попередньої їх експертизи в фінансовому управлінні.

  4.2.   Працівники управління – це  посадові особи місцевого самоврядування, на яких поширюється дія Закону України ,,Про службу в органах місцевого самоврядування”.

  4.3.   До складу управління входять :

           4.3.1 відділ управління майном ;

           4.3.2 інженерно-технічний відділ ;

           4.3.3 фінансово-господарський відділ;

           4.3.4 відділ контролю за благоустроєм міста.

  (внесені зміни рішенням міської ради від 11.10.2016 № 14-19/VIІ)

  4.4.   Структурні підрозділи управління не мають статусу юридичної особи, діють у складі управління, керуються даним Положенням.

  4.5.   Призначення, переміщення і звільнення працівників управління здійснюється за розпорядженням Золотоніського міського голови за рішенням конкурсної комісії, за результатами стажування або з кадрового резерву.

  4.6.   Посадові  обов’язки  начальника та працівників управління регулюються посадовими інструкціями.

  Керівництво управлінням

  5.1.   Управління очолює  начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади міським головою згідно з чинним законодавством.

  5.2.   Начальник управління у своїй роботі безпосередньо підпорядковується міському голові та заступникам міського голови відповідно до розподілу обов’язків, та звітує про свою роботу раді та її виконавчому комітету.

  5.2.   Начальник управління:

  5.2.1. здійснює керівництво діяльністю управління, несе персональну відповідальність за виконання покладених на управління завдань та функцій;

  5.2.2. у межах затвердженого бюджету виступає розпорядником коштів управління, забезпечує та контролює їх цільове використання;

  5.2.3. інформує про стан виконання завдань, покладених на управління;

  5.2.4. діє без доручення від імені управління, представляє його у господарському та адміністративному судах, в органах нотаріату, а також у відносинах з державними та громадськими органами і організаціями, органами місцевого самоврядування, виконавчими органами ради, підприємствами, установами, організаціями та громадянами;

  5.2.5. укладає договори та здійснює інші правочинні дії  в межах наданих повноважень;

  5.2.6. видає доручення працівникам управління, відкриває рахунки в органах Державного казначейства України;

  5.2.7. розпоряджається майном управління відповідно до чинного законодавства та цього Положення;

  5.2.8. координує організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення управління;

  5.2.9. забезпечує підготовку проектів рішень та їх подання на розгляд Золотоніської міської ради та її виконавчого комітету, доведення до виконавців нормативних та розпорядчих документів з питань, віднесених до їх компетенції;

  5.2.10. відповідає за стан діловодства, обліку та звітності управління;

  5.2.11. створює умови для систематичного підвищення кваліфікації, контролює стан трудової та виконавчої дисципліни працівників управління;

  5.2.12. забезпечує дотримання правил протипожежної безпеки та охорони праці;

  5.2.13. розподіляє обов’язки між працівниками управління та визначає ступінь їх відповідальності;

  5.2.14. подає міському голові пропозиції щодо призначення, переміщення, звільнення та заохочення, накладення стягнень на працівників управління, враховуючи при цьому всі об’єктивні та суб’єктивні фактори персонально по кожному;

  5.2.15. надає працівникам відпустки у відповідності з чинним законодавством України;

  5.2.16. здійснює інші функції делеговані Золотоніською міською радою, її виконавчим комітетом та міським головою;

  5.2.17. видає, в межах  своєї компетенції, накази та розпорядження, організовує контроль за їх виконанням;

  5.2.18. надає, в межах своїх повноважень, доручення, завдання посадовим особам і працівникам управління та контролює їх виконання;

  5.2.19. проводить особистий прийом громадян, розглядає, в межах своєї компетенції, звернення громадян, претензії, скарги, пропозиції підприємств, організацій та організовує реагування на них згідно з вимогами чинного законодавства.

  5.2.20. звітує перед Золотоніською міською радою та її виконавчим комітетом.

  5.3.   На час відсутності начальника управління його обов’язки виконуються заступником начальника управління.

  5.4.   Працівники управління підпорядковані начальнику управління, йому підконтрольні і підзвітні.

  Взаємовідносини з іншими структурними підрозділами міськвиконкому

   6.1.      Управління, при вирішенні питань які належать до його компетенції, взаємодіє:

  • з усіма управліннями та відділами виконкому міської ради з питань підготовки документів на розгляд сесії міської ради, її виконавчого комітету, та з питань підготовки розпоряджень міського голови, а також з депутатським корпусом у проведенні засідань постійних комісій, груп, навчань та семінарів;
  • з юридичним відділом – у вирішенні правових питань, пов’язаних з підготовкою документів;
  • з відділом культури – з питань проведення загальноміських заходів та свят;
  • з Асоціацією міст України – з питань налагодження дружніх стосунків з містами обласного значення, проведення зустрічей, семінарів, тренінгів.

  Права та соціальні гарантії працівників управління

  7.1.   Регулювання трудових та соціально-економічних відносин в управлінні здійснюється шляхом підписання колективного договору, укладеного між адміністрацією та трудовим колективом, та затвердженого відповідним рішенням сесії Золотоніської міської ради.

  Заключні положення

  8.1.   Управління припиняє свою діяльність на підставі рішення  Золотоніської міської ради.

  8.2.   Ліквідація управління здійснюється в порядку, встановленому чинним законодавством України, з проведенням необхідної ліквідаційної процедури.

  8.3.   Це Положення може бути доповнено та змінено відповідно з чинним законодавством України.

 • Черкащан інформують про порядок оплати житлово-комунальних послуг в умовах карантину

  Мінрегіон надає роз’яснення щодо оплати житлово-комунальних послуг під час карантину. Так, згідно із Законом України від 17 березня 2020 року № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 […]

  Карантин у Золотоноші: прибирання вулиць ніхто не відміняв

  В умовах карантину господарські підрозділи Золотоноші працюють відповідно до встановлених графіків. За словами директора ПП «Базис плюс» Олени Козлової, наразі призупинені роботи з вуличного озеленення. Корективи внесла погода. Натомість розсада у теплицях готова до висадження. Незважаючи на вимушену самоізоляцію містян, прибирання вулиць ніхто не відміняв. Майже завершили прокладання системи поливу вздовж головної алеї. Працівники проводять […]

  Читати більше