З метою виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 № 710 (із змінами) та з метою ефективного та раціонального використання бюджетних коштів оприлюднюється обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення  щодо закупівлі «Послуги  з  поточного  ремонту вул.  Шевченка (додаткові роботи) в  м. Золотоноша, Золотоніської  територіальної  громади, Черкаської  області  (ДК 021:2015 – 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)» (ідентифікатор закупівлі  –  UA-2023-08-10-012330-a). Доцільність проведення закупівлі викликана необхідністю виконання  покладеного на Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради наступних завдань/функцій:

– органiзацiя заходiв з благоустрою територiї громади, залучення на договiрних засадах з цiєю метою коштiв, трудових i матерiалъно – технічних pecypciв пiдприємств, установ, органiзацiй незалежно вiд форми власностi, а також населення.

-організація роботи та контроль за виконанням робіт з утримання та ремонту дорожньо-мостового господарства.

Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен забезпечити своєчасний поточний ремонт  доріг міста Золотоноша  та вживати заходів для поліпшення стану дорожньої інфраструктури..

Обґрунтування обсягів закупівлі. Для визначення обсягів закупівлі Замовником забезпечено  розробку проектно – кошторисної документації та забезпечено проведення її експертизи з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Для визначення технічних та якісних характеристик предмету закупівлі Замовником забезпечено  розробку проектно – кошторисної документації та забезпечено проведення її експертизи з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі/бюджетного призначення та витрат. Для визначення очікуваної вартості закупівлі забезпечено  розробку проектно – кошторисної документації та забезпечено проведення її експертизи з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі . В результаті розрахунків отримана очікувана вартість предмету закупівлі склала 5205232,00 гривень.

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та положень Постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022р. із змінами і доповненнями  «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» закупівля проводиться за процедурою відкритих торгів з особливостями.a