До відома діючих орендарів комунального майна!

Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про оренду державного та комунального майна» з 01.07.2020 року договори оренди комунального майна Золотоніської  територіальної громади продовжуються в новому порядку.

Конкурс на заміщення вакантної посади – головного спеціаліста сектору інспекції з паркування

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує   конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  головного спеціаліста сектору інспекції з паркування відділу муніципального інспектування управління житлово-комунального господарства.

Конкурс на заміщення вакантної посади – завідувача сектору інспекції з благоустрою

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує   конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору інспекції з благоустрою відділу муніципального інспектування управління житлово-комунального господарства.

Ремонтні роботи на центральному водогоні

Сьогодні, 6 жовтня, в другій половині дня у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на центральному водогоні в місті Золотоноша буде відсутнє водопостачання. Орієнтовний термін виконання робіт 2-3 години.

Конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору комунального майна

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору комунального майна технічно-експлуатаційного відділу управління житлово-комунального господарства.

Оренда екскаватора ЕО-2621

Управління житлово-комунального господарства має намір передати в оренду екскаватор ЕО-2621. За додатковою інформацією звертайтеся до спеціалістів управління за номером телефону 2-30-93

Оренда багатофункціонального трактора

Управління житлово-комунального господарства виконкому Золотоніської міської ради має намір здати в оренду багатофункціональний трактор (міні-навантажувач для комунального господарства) AVANT-745. За детальною інформацією звертайтесь до Управління за адресою: м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8

Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансово-господарського відділу

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  головного спеціаліста фінансово-господарського відділу управління житлово-комунального господарства.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади – головного спеціаліста фінансово-господарського відділу управління житлово-комунального господарства Золотоніського міськвиконкому.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору інспекції з паркування відділу муніципального інспектування управління житлово-комунального господарства.

Конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків

Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради з 23 січня 2020 року оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирними будинками в місті Золотоноша.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору комунального майна технічно-експлуатаційного відділу управління житлово-комунального господарства.

Конкурс на заміщення  вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору інспекції з благоустрою відділу муніципального інспектування управління житлово-комунального господарства.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста відділу контролю за благоустроєм управління житлово-комунального господарства.

Громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності

Оголошення про продаж комунального майна

Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради планується проведення продажу нежитлового приміщення (котельні) за адресою: м. Золотоноша, вул. Шепелівська, 14А.

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Приватне підприємство “Агроспецпроект”. Код ЄДРПОУ – 31352489. Інформує про наміри проводити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля. Планована діяльність, її характеристика, технічні альтернативи: перегляд та оновлення умов видобування питних підземних вод з ділянки “Агроспецпроект” Золотоніського родовища питних підземних вод, яка розташована в південно-західній частині м. Золотоноша

Зміни до правил приймання стічних вод

Правила розроблено з метою: захисту здоров’я персоналу систем збирання, відведення стічних вод та очисних споруд; запобігання псуванню обладнання систем водовідведення, очисних і суміжних з ними підприємств; гарантування безперебійної в межах регламентних норм роботи споруд очищення стічних вод та обробки осадів; гарантування, що скиди стічних вод з очисних споруд не спричинять згубного впливу на навколишнє середовище; гарантування, що осад може бути утилізований у безпечний і прийнятний для навколишнього середовища спосіб.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста інженерно-технічного відділу управління житлово-комунального господарства.

Квартирний облік

Громадяни, що не подали зазначений перелік документів у встановлені терміни, вважатимуться, як такі, що не потребують поліпшення житлових умов. Прийом документів здійснюватиметься з 01.10.2018 по 31.12.2018 по вул. Садовий проїзд, 8, кабінет №2, на першому поверсі приміщення Золотоніської міської ради.

comments powered by HyperComments