Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі – Послуги з  благоустрою населених пунктів Золотоніської МТГ Черкаської області (систематичне очищення, прибирання, підмітання вулиць, площ, парків, тощо від сміття, грунтових та інших наносів)

Доцільність проведення закупівлі викликана необхідністю виконання  покладених на Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради наступних завдань/функцій:

Про відповідальність за порушення природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації новорічних ялинок

На виконання доручення Державної екологічної інспекції України від 22.11.2023 №1742 “Про посилення заходів державного нагляду (контролю) під час періоду заготівлі дерев хвойних порід в передноворічний період”, керуючись ст. 16 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 36 Закону України «Про рослинний світ», ст. 32 Лісового кодексу України з метою посилення державного контролю за охороною лісів від незаконних рубок хвойних насаджень у передноворічний період Золотоніська міська рада інформує та нагадує про відповідальність за порушення природоохоронного законодавства під час заготівлі та реалізації новорічних ялинок. Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність, а саме: відповідно до статті 64 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення встановленого порядку використання лісосічного фонду, заготівлі і вивезення деревини та заготівлі живиці – тягне за собою накладення штрафу на громадян у розмірі від шести до чотирнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від десяти до шістнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідно до статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення незаконна порубка і пошкодження дерев або чагарників; перевезення, зберігання незаконно зрубаних дерев або чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідно до частини 1 статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення порядку придбання, збуту чи розповсюдження об’єктів тваринного або рослинного світу – тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Золотоніська міська рада закликає всіх громадян вимагати від реалізаторів новорічних ялинок документи, що підтверджують законності їх набуття, та не купувати новорічні ялинки невідомого походження без електронного маркування.

Пам’ятаймо, що зрубане зелене деревце буде у нашій оселі всього кілька днів чи тижнів, а в лісі – роки. Тож бережімо довкілля!

Публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Цей договір є публічним договором приєднання, що укладається з метою надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – послуги) індивідуальному споживачу. Цей договір укладається сторонами з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України.

Публічний індивідуальний договір про надання послуги з управління побутовими відходами

Цей договір є публічним договором приєднання про надання послуги з управління побутовими відходами (далі – послуга), який укладається сторонами відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги” з урахуванням статей 633, 634, 641 і 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання споживача до умов цього договору в цілому.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: «Послуги  з  поточного  ремонту вул.  Шевченка (додаткові роботи) в  м. Золотоноша, Золотоніської  територіальної  громади, Черкаської  області  (ДК 021:2015 – 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)» (ідентифікатор закупівлі  –  UA-2023-08-10-012330-a).

З метою виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 № 710 (із змінами) та з метою ефективного та раціонального використання бюджетних коштів оприлюднюється обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення  щодо закупівлі : «Послуги  з  поточного  ремонту вул.  Шевченка (додаткові роботи) в  м. Золотоноша, Золотоніської  територіальної  громади, Черкаської  області  (ДК 021:2015 – 45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)» (ідентифікатор закупівлі  –  UA-2023-08-10-012330-a). Доцільність проведення закупівлі викликана необхідністю виконання  покладеного на Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради наступних завдань/функцій:

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Так як технологічне обладнання АЗС №2 було введено в експлуатацію у 2003 році, тому діяльність підприємства не підпадає під категорії видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля і не підлягає оцінці впливу на довкілля відповідно ЗУ “Про оцінку впливу на довкілля”.

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Так як технологічне обладнання АЗС №1 було введено в експлуатацію у 2000 році, тому діяльність підприємства не підпадає під категорії видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля і не підлягає оцінці впливу на довкілля відповідно ЗУ “Про оцінку впливу на довкілля”.

Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Основний вид діяльності підприємства – лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві. На території Деньгівського лісництва встановлено котел для опалювальних потреб, паливо – відходи деревини та деревообробний цех.

Повідомлення про намір отриманя дозволу на викиди забруднюючих речовин

ТОВ «АНТАРЕС 2022», юридична адреса: 18002, м. Черкаси, вул. Святотроїцька 55А, має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від діючого майданчику.

Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

ТОВ «ТРАСТ-ЕНЕРДЖІ» (код  ЄДРПОУ: 42391808; юридична та поштова адреси: 18007, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Верхня Горова, буд.1/1. Контактний номер телефону: 068-93-36-713; Електронна пошта: trust.energy.box@gmail.com.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: «Послуги з експлуатаційного утримання вулично – дорожньої мережі на території Золотоніської МТГ в зимовий період

З метою виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 № 710 (із змінами) та з метою ефективного та раціонального використання бюджетних коштів оприлюднюється обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення  щодо закупівлі : «Послуги з експлуатаційного утримання вулично – дорожньої мережі на території Золотоніської МТГ в зимовий період  (ДК 021:2015 90620000-9 Послуги з прибирання снігу)» (ідентифікатор закупівлі  –  UA-2023-01-06-004221-a ). Доцільність проведення закупівлі викликана необхідністю виконання  покладених на Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради наступних завдань/функцій:

– органiзацiя заходiв з благоустрою територiї громади, залучення на договiрних засадах з цiєю метою коштiв, трудових i матерiалъно – технічних pecypciв пiдприємств, установ, органiзацiй незалежно вiд форми власностi, а також населення.

Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити експлуатаційне утримання вулично – дорожньої мережі в зимовий період в населених пунктах Золотоніської міської територіальної громади .

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичного отриманих обсягів послуг у 2022р. та обсягу фінансування на 2023р.. При визначенні обсягів послуги враховано аналіз обсягів  фактично отриманих послуг у 2022 році  та прийняті до уваги заплановані поточні завдання  УЖКГ виконавчого комітету Золотоніської міської ради на 2023 рік в умовах утворення об’єднаної територіальної громади та приєднання до Золотоніської міської територіальної громади додаткових десяти населених пунктів.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено відповідно до особливостей надання послуг з експлуатаційного утримання вулично – дорожньої мережі на території Золотоніської МТГ в зимовий період та з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі/бюджетного призначення та витрат. Для визначення очікуваної вартості закупівлі на запити цінових пропозицій отримані комерційні пропозиції від трьох потенційних надавачів відповідної послуги . Були отримані такі комерційні пропозиції на суми : 1910000,00 грн, 1950000,00 грн та 1996000,00 грн. Очікувана вартість закупівлі  розрахована як середньоарифметичне значення масиву отриманих даних за такою формулою : 1910000,00+1950000,00+1996000,00/3 = 1952000,00 грн.. В результаті розрахунків отримана очікувана вартість предмету закупівлі склала 1952000,00 гривень.

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та положень Постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022р. із змінами і доповненнями  «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» закупівля проводиться за процедурою відкритих торгів з особливостями.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: «Послуги з благоустрою на території Золотоніської МТГ (догляд за зеленими насадженнями , в т.ч. видалення аварійних, сухостійних та фаутних дерев)

З метою виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 № 710 (із змінами) та з метою ефективного та раціонального використання бюджетних коштів оприлюднюється  обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення  щодо закупівлі : «Послуги з благоустрою на території Золотоніської МТГ (догляд за зеленими насадженнями ,  в т.ч. видалення аварійних, сухостійних та фаутних дерев) ДК 021:2015 – 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень)» (ідентифікатор закупівлі  –  UA-2023-01-04-005288-a). Доцільність проведення закупівлі викликана необхідністю виконання  покладеного на Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради наступних завдань/функцій:

– органiзацiя заходiв з благоустрою територiї громади, залучення на договiрних засадах з цiєю метою коштiв, трудових i матерiалъно – технічних pecypciв пiдприємств, установ, органiзацiй незалежно вiд форми власностi, а також населення.

Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити догляд за зеленими насадженнями ,  в т.ч. видалення аварійних, сухостійних та фаутних дерев в населених пунктах Золотоніської міської територіальної громади .

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичного триманих обсягів послуг у 2022р. та обсягу фінансування на 2023р.. При визначенні обсягів послуги враховано аналіз обсягів  фактично отриманих послуг у 2022 році  та прийняті до уваги заплановані поточні завдання  УЖКГ виконавчого комітету Золотоніської міської ради на 2023 рік в умовах утворення об’єднаної територіальної громади та приєднання до Золотоніської міської територіальної громади додаткових десяти населених пунктів.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено відповідно до особливостей надання послуг з догляду за зеленими насадженнями ,  в т.ч. видалення аварійних, сухостійних та фаутних дерев та з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі/бюджетного призначення та витрат. Для визначення очікуваної вартості закупівлі на запити цінових пропозицій отримані комерційні пропозиції від трьох потенційних надавачів відповідної послуги . Були отримані такі комерційні пропозиції на суми : 5000000,00 грн, 5015000,00 грн та 5030780,00 грн. Очікувана вартість закупівлі  розрахована як середньоарифметичне значення масиву отриманих даних за такою формулою : 5000000,00+5015000,00+5030780,00/3 = 5015260,00 грн.. В результаті розрахунків отримана очікувана вартість предмету закупівлі склала 5015260,00 гривень.

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та положень Постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022р. із змінами і доповненнями  «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» закупівля проводиться за процедурою відкритих торгів з особливостями.

Увага! Відсутність водопостачання 08 грудня!

Завтра із 9:00, у зв’язку із проведенням термінових аварійних робіт на системі водопостачання міста протягом робочого дня буде відсутнє постачання води від перехрестя вулиць Шевченка/Новоселівська до Згарів.

Призупинення водопостачання на вулиці Шевченка!

У зв’язку із проведенням термінових аварійних робіт на системі водопостачання міста, протягом години буде відсутнє постачання води від перехрестя вулиць Шевченка/Новоселівська у напрямку вулиці Визволення.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку з утепленням зовнішніх стін по вулиці Незалежності, 37, в м. Золотоноша Черкаської області

Повідомлення про оприлюднення проекту «Cхеми санітарного очищення населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади» та «Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Cхеми санітарного очищення населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади»

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Управління житлово – комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради оприлюднює проект «Схеми санітарного очищення населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади» та «Звіт про стратегічну екологічну оцінку «Схеми санітарного очищення населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади».

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документа державного планування (ДДП) «Схема санітарного очищення населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади»

«Схема санітарного очищення населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади» (далі – Схема) є документом державного планування місцевого рівня і для якої, відповідно до пункту 1 статті 2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» проводиться стратегічна екологічна оцінка

Призупинення водопостачання: Гайдамаки, Баха, Семенівська та прилеглі

У зв’язку з аварійно відновлювальними роботами 07.09.22 з 9:00 до 14:00 тимчасово буде припинено постачання води за такими вулицями: Гайдамаки, Баха, Семенівська та прилеглі. Перепрошуємо за тимчасові незручності.

Призупинення водопостачання: Шевченка, 30,32,34, Замкова та мікрорайон РМЗ

У зв’язку з аварійно відновлювальними роботами тимчасово буде припинено постачання води за такими адресами: вул. Шевченка, 30,32,34, Замкова та мікрорайон РМЗ. Орієнтовний час робіт 3 години. Перепрошуємо за тимчасові незручності.

comments powered by HyperComments