Публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Цей договір є публічним договором приєднання, що укладається з метою надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – послуги) індивідуальному споживачу. Цей договір укладається сторонами з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України.

Публічний індивідуальний договір про надання послуги з управління побутовими відходами

Цей договір є публічним договором приєднання про надання послуги з управління побутовими відходами (далі – послуга), який укладається сторонами відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги” з урахуванням статей 633, 634, 641 і 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання споживача до умов цього договору в цілому.

Скориговані розрахунки тарифів на ритуальні послуги, що надає КП «Міський водоканал»

Відповідні розрахунки були подані на розгляд виконавчому комітетові Золотоніської міської ради. З питань зауважень чи пропозицій щодо зміни тарифів на ритуальні послуги просимо звертатися до 27 березня 2023 р.  за адресою  КП «Міський водоканал», м.Золотоноша вул. Шевченка,156, та за телефоном 2-93-30

Увага! Відсутність водопостачання 08 грудня!

Завтра із 9:00, у зв’язку із проведенням термінових аварійних робіт на системі водопостачання міста протягом робочого дня буде відсутнє постачання води від перехрестя вулиць Шевченка/Новоселівська до Згарів.

Необхідність перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги,щонадає КП «Міський водоканал», на 2022 р.

З часу затвердження діючих тарифів у грудні 2020 р.відбулися значні зміни складових витрат, що відносяться на собівартість послуг водопостачання, водовідведення, поводження з побутовими відходами. Значно зросли витрати на електроенергію, паливо-мастильні матеріали, реагенти для очищення стічних вод та інші матеріали, що займають значну частку в структурі тарифів, а саме:

Шановний Споживачу!

Відповідно до законодавства всі житлові об’єкти необхідно забезпечити приладами комерційного обліку холодної води. Такі лічильники повинні бути встановлення на усіх багатоквартирних житлових будинках.

Перелік вулиць, які приєднуються до послуги з поводження з побутовими відходами за контейнерною схемою

Керуючись Законом України від 03.12.2020 року №1060-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» просимо оприлюднити перелік вулиць з номерами домоволодінь, які приєднуються до послуги з поводження з побутовими відходами за контейнерною схемою.

Публічна оферта до Публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами за контейнерною схемою.

У зв’язку з встановленням на території Золотоніської територіальної громади контейнерів місткістю 7 куб. метрів, керуючись нормами Закону України від 03.12.2020 №1060 «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» та  нормами ч. 5 ст. 13 вказаного Закону,  ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України КП «Міський водоканал» публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного договору з поводження з побутовими відходами за контейнерною схемою (згідно додатку).

Вивезення побутових відходів за контейнерною схемою

Керуючись Законом України від 03.12.2020 року №1060-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» просимо оприлюднити публічний договір та перелік вулиць з номерами домоволодінь, які приєднуються до послуги з поводження з побутовими відходами за контейнерною схемою. Контейнери місткістю 7 м³ розміщені на майданчиках за наступними адресами:

Повідомлення про намір здійснити зміну тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, що надає КП «Міський водоканал» та обґрунтування причин

І. Тарифи на теплову енергію, вироблену з природного газу
ІІ.Тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, встановлюються на рівні 90 відсотків від тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу 2654,49 грн з ПДВ * 90 % =  2389,04 грн./Гкал ( з ПДВ)
ІІІ.Тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії для  споживачів, які не фінансуються з міського або державного бюджету 2878,47 грн./Гкал ( з ПДВ),

Рішення про погодження КП „Міський водоканал” інвестиційних програм у сфері побутових відходів

Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 13.06.2018 № 192 „Про погодження КП „Міський водоканал” Інвестиційних програм у сфері перевезення, захоронення, зберігання твердих побутових відходів та перевезення рідких побутових відходів на 2018 рік та встановлення тарифів з послуг перевезення, захоронення, зберігання твердих побутових відходів та перевезення рідких побутових відходів”, замінивши у пункті 2 у послузі „Захоронення твердих побутових відходів” у графі „для інших споживачів -42,72 грн./куб.м” на „для інших споживачів – 48,66 грн./куб.м.”

Рішення про встановлення тарифів на послуги центрального водопостачання та водовідведення

Внести зміни до рішення виконавчого комітету від 09.12.2016 № 391 „Про встановлення тарифів на послуги центрального водопостачання та водовідведення”, зі змінами від 13.06.2018 № 190, замінивши у пункті 2 слова „для комерційних споживачів – 15,78 грн./куб.м” на „для комерційних споживачів – 19,50 грн./куб.м.”.

Графік вивезення твердих побутових відходів у липні

Комунальні служби оприлюднили графік вивезення твердих побутових відходів з кварталів міста на липень.
Дізнатись, в якому кварталі ви проживаєте, можна скориставшись нашим списком квартальних комітетів – > http://zolo.gov.ua/city-block-committees/

Зміна тарифів КП “Міський Водоканал”

З часу встановлення тарифів відбулося зростання цін на енергоносії, паливно-мастильних матеріалів, ріст мінімальної заробітної плати. З метою приведення тарифів до рівня економічно обґрунтованих КП «Міський водоканал» подає розрахункові планові тарифи по послугам

Графік вивезення твердих побутових відходів

Комунальні служби оприлюднили графік вивезення твердих побутових відходів з кварталів міста на травень.
Дізнатись, в якому кварталі ви проживаєте, можна скориставшись нашим списком квартальних комітетів – > http://zolo.gov.ua/city-block-committees/

comments powered by HyperComments