Опитування мешканців громади

Опитування має анонімний характер і отримані дані будуть використані з метою оцінювання окремих аспектів розвитку громад та формулювання відповідних практичних рекомендацій. Сподіваємося на якомога більш точне і адекватне означення існуючих просторових проблем чи переваг сьогоднішньої ситуації у громаді.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі – Капітальний ремонт частини приміщення

Капітальний ремонт частини приміщення з облаштуванням кімнат перебування для надання послуг в Золотоніському центрі надання соціальних послуг за адресою: м.Золотоноша,вул. Благовіщенська будинок 87

Оголошення про початок громадських обговорень – детальний план території земельної ділянки в с. Коробівка

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території земельної ділянки в с. Коробівка, вул. Набережна, 94 та 100-а.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (сео) проекту

Детальним планом  пропонується провести реконструкцію колишньої автозаправної модульної станції з наземними резервуарами для зберігання пального і  розмістити тут  будівлі і споруди багатопаливного автозаправного комплексу АЗК

Проект змін до ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельного податку

Золотоніською міською радою підготовлено проект змін до додатку 1.1 «Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельного податку» Рішення міської ради від 22.06.2021 № 9-2/УІІІ «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Золотоніської міської територіальної громади», який буде розглянуто на черговій сесії Золотоніської міської ради 12.07.2024.

Оголошення про початок громадських обговорень – детальний план території в межах земельної ділянки по автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території в межах земельної ділянки по автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя 120 км + 850 м та прилеглої до неї території.

Оголошення про початок громадських обговорень детального плану території частини кварталу на розі вул. Благовіщенська та вул. Черкаська

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території частини  кварталу м. Золотоноша на розі вул. Благовіщенська та вул. Черкаська, в межах земельної ділянки по вул. Благовіщенська,12 та прилеглої до неї території.

Оголошення про початок громадських обговорень: детальний план території в межах земельної ділянки по вул. Згарська, 28 та прилеглої до неї території

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території частини кварталу м. Золотоноша, с. Згар в межах земельної ділянки по вул. Згарська, 28 та прилеглої до неї території.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик – Квадрокоптер FPV

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Квадрокоптер FPV (в комплекті) (34710000-7 «Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик – Квадрокоптер

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Квадрокоптер (34710000-7 «Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик – Двохосний причіп

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Автомобіль типу пікап (ДК 021:2015 – 34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик – Квадрокоптер

З метою уникнення поставки товару, який є відновленим та на підтвердження якості товару Учасники повинні надати у складі тендерної пропозиції сертифікати на систему менеджменту якості, видані на ім’я Учасника, що охоплюють КВЕДи 33.13, 33.14,46.90, відповідно до вимог:

– ДСТУ EN ISO 9001:2018, виданий органом з сертифікації, що акредитований НААУ, в сфері якого повинен бути ( ДК 021:2015 або КВЕД –ДК 009:2010);

– ДСТУ ISO/IEC 27001:2023 (ISO/IEC 27001:2023, IDT), виданий органом з сертифікації;

– ДСТУ EN ISO 14001:2015 (ISO14001:2015, IDT), виданий органом з сертифікації, що акредитований НААУ, в сфері якого повинен бути (ДК 021:2015 або КВЕД –ДК 009:2010);

– Сертифікат AQAP, виданий органом з сертифікації.

Сертифікати повинні бути чинними на дату подання тендерної пропозиції.

Повідомлення про проведення громадського обговорення щодо ліквідації закладів загальної середньої освіти та відповідних проєктів рішень

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»:

– рішення про утворення, реорганізацію, ліквідацію чи перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти приймає засновник (засновники);

– мережа закладів загальної середньої освіти формується відповідно до законодавства з урахуванням соціально-економічної та демографічної ситуації, а також відповідно до культурно-освітніх та інших потреб територіальної громади;

– у разі реорганізації чи ліквідації закладу загальної середньої освіти засновник зобов’язаний забезпечити учням можливість продовжити здобуття загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти.

Реорганізація, зміна типу, ліквідація закладу загальної середньої освіти у сільській місцевості допускається лише після громадського обговорення проекту відповідного рішення засновника, який оприлюднюється не менше ніж за один рік до прийняття відповідного рішення.

Оголошення про початок громадських обговорень

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території частини кварталу с. Деньги Золотоніської міської ради в межах земельної ділянки по вул. Шевченка, 84.

Відповідальною особою є головний архітектор м. Золотоноша Веснін Ігор Володимирович.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик – Квадрокоптери

Увесь запропонований товар повинен бути новим (не бути таким, що вживався чи експлуатувався), належної якості. Гарантійний лист довільної форми з підтвердженням того, що запропонований товар повинен бути новим (не бути таким, що вживався чи експлуатувався), якість товару повинна відповідати якості та загальним вимогам, які пред’являються до товару цього типу та який в подальшому не призведе до негативних наслідків для людей та довкілля під час його використання.

Громадські обговорення: детальний план території частини кварталу м. Золотоноша Золотоніської міської ради в межах земельної ділянки на вул. Січова, 41.

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території частини кварталу м. Золотоноша Золотоніської міської ради в межах земельної ділянки по вул. Січова, 41.

Відповідальною особою є головний архітектор м. Золотоноша Веснін Ігор Володимирович.

Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Альянс-ТХК» (код ЄДРПОУ 00449830; юридична адреса: 19700, Черкаська область, Золотоніський район, Золотоніська міська громада м. Золотоноша, вул. Садовського, 4) має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Основним видом діяльності товариства є розведення свиней та інших тварин.

comments powered by HyperComments