Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів (СТОВ “Придніпровський край”)

СТОВ “ПРИДНІПРОВСЬКИЙ КРАЙ” (код ЄДРПОУ 25207363; юридична та поштова адреса: 19700, Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Героїв Маріуполя, 52/3; тел. (04737) 2-27-29 Е-mail: y.haidamaka@kernel.ua) має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі – Поточний ремонт з благоустрою території, що прилягає до приміщення Золотоніського центру надання соціальних послуг

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Публічний індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Цей договір є публічним договором приєднання, що укладається з метою надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (далі – послуги) індивідуальному споживачу. Цей договір укладається сторонами з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України.

Публічний індивідуальний договір про надання послуги з управління побутовими відходами

Цей договір є публічним договором приєднання про надання послуги з управління побутовими відходами (далі – послуга), який укладається сторонами відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги” з урахуванням статей 633, 634, 641 і 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання споживача до умов цього договору в цілому.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (сео) проекту

Детальний план території частини кварталу, обмеженої  залізничною колією та земельною ділянкою по вул. Богодухівська, 24 в м. Золотоноша 

Замовник: Золотоніська  міська  рада: 19702, Черкаська обл., Золотоніський р-н,
м. Золотоноша вул. Садовий проїзд, 8, код ЄДРПОУ 04061197.

Громадські слухання: детальний план території частини с. Щербинівка в межах земельних ділянок по вул. Перемоги, 8 та 11 а

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території частини с. Щербинівка Золотоніської міської ради в межах земельних ділянок по вул. Перемоги, 8 та 11 а.

Громадські слухання: детальний план території частини кварталу м. Золотоноша на розі вулиць Миколаївська та Гоголя.

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території частини кварталу м. Золотоноша на розі вулиць Миколаївська та Гоголя.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі – Квадрокоптери

Увесь запропонований товар повинен бути новим (не бути таким, що вживався чи експлуатувався), належної якості та упакованим.

Строк поставки товару: 20 календарних днів з моменту підписання договору.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Поточний ремонт приміщення простішого укриття Золотоніського центру надання соціальних послуг виконавчого комітету Золотоніської міської ради

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та/або очікуваної вартості предмета закупівлі: Поточний ремонт з благоустрою дитячого майданчику, що прилягає до приміщення простору для дітей Золотоніського центру надання соціальних послуг

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Так як технологічне обладнання АЗС №2 було введено в експлуатацію у 2003 році, тому діяльність підприємства не підпадає під категорії видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля і не підлягає оцінці впливу на довкілля відповідно ЗУ “Про оцінку впливу на довкілля”.

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Так як технологічне обладнання АЗС №1 було введено в експлуатацію у 2000 році, тому діяльність підприємства не підпадає під категорії видів планованої діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля і не підлягає оцінці впливу на довкілля відповідно ЗУ “Про оцінку впливу на довкілля”.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Поточний ремонт підвалу амінбудівлі Золотоніської міської ради за адресою вул. Садовий проїзд, 8 (45450000-6 „Інші завершальні будівельні роботи”)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Увесь запропонований товар повинен бути новим (не бути таким, що вживався чи експлуатувався), належної якості та мати відповідне пакування, яке забезпечує цілісність товару та збереження його під час транспортування. Транспортні витрати, вантажно-розвантажувальні послуги здійснюються за рахунок Постачальника. Товар повинен бути доставлений безпосередньо в приміщення за адресою Замовника про що надається гарантійний лист в довільній формі.

Громадські слухання: детального плану території кварталу м. Золотоноша, по вул. Черкаська, обмеженої вул. Шевченка та вул. Благовіщенська.

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території кварталу м. Золотоноша, по вул. Черкаська, обмеженої вул. Шевченка та вул. Благовіщенська.

Громадські слухання: детальний план території частини села Благодатне в межах земельної ділянки по пров. Привітний, 3б

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території частини села Благодатне Золотоніської міської ради в межах земельної ділянки по пров. Привітний, 3б та прилеглої до неї території.

Повідомлення про намір отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Основний вид діяльності підприємства – лісівництво та інша діяльність у лісовому господарстві. На території Деньгівського лісництва встановлено котел для опалювальних потреб, паливо – відходи деревини та деревообробний цех.

Громадські слухання: детальний план території в межах земельної ділянки ОСТ «Славутич»

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території в межах земельної ділянки ОСТ «Славутич» з прилеглою до нього територією в адміністративних межах Золотоніської міської ради, за межами села Коробівка.

comments powered by HyperComments