Державна установа „Офіс з розвитку підприємництва та експорту” у співпраці з Visionest Institute (Естонія) проводить набір на освітню програму Export Academy 2023

Export Academy 2023 – довгострокова практична освітня програма для українських МСП, які розпочинають експортну діяльність або вже є експортерами та планують виходити на нові ринки. За результатами навчання учасники створять для своєї компанії експортний план з виходу на нові ринки.

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів (СТОВ “Придніпровський край”)

СТОВ “ПРИДНІПРОВСЬКИЙ КРАЙ” (код ЄДРПОУ 25207363; юридична та поштова адреса: 19700, Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Героїв Маріуполя, 52/3; тел. (04737) 2-27-29 Е-mail: y.haidamaka@kernel.ua) має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел викидів.

Конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території Черкаської області

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Поточний ремонт підвалу амінбудівлі Золотоніської міської ради за адресою вул. Садовий проїзд, 8 (45450000-6 „Інші завершальні будівельні роботи”)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Увесь запропонований товар повинен бути новим (не бути таким, що вживався чи експлуатувався), належної якості та мати відповідне пакування, яке забезпечує цілісність товару та збереження його під час транспортування. Транспортні витрати, вантажно-розвантажувальні послуги здійснюються за рахунок Постачальника. Товар повинен бути доставлений безпосередньо в приміщення за адресою Замовника про що надається гарантійний лист в довільній формі.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Квадрокоптери (34710000-7 «Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном) 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до потреби військових формувань та рішення сесії Золотоніської міської ради від 24.03.2023 № 28-18/VIII ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 № 25-61/VIІІ „Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2023 рік”. 

Конкурс із перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах

Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що проходять територією двох або більше територіальних громад та не виходять за межі території черкаської області.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Послуги зі створення (оновлення) цифрової картографічної основи масштабу 1:2 000 для внесення змін до містобудівної документації на територію міста Золотоноша Черкаської області (ДК 021:2015: 71350000-6 – Науково-технічні послуги в галузі інженерії)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота)  та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Комплект  системи поіменного електронного голосування ДК 021:2015 – 32510000-1 – Бездротові телекомунікаційні системи

Щодо попередження отруєння бджіл

З початком весняно-польових робіт сіьгосптоваровиробники широко застосовують отрутохімікати для обробки посівів. Юридичні та фізичні особи які застосовують засоби захисту рослин зобов’язані дотримувати діючих нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєння.

Сезонна торгівля квітами

Шановні жителі громади! З 06.03.2023 по 08.03.2023 на території міста буде здійснюватись торгівля живими квітами за адресою: м. Золотоноша, вул. Черкаська, 1, біля магазину ТОВ “Торговий дім “Златосвіт”.

Енергетичний форум „Незалежна теплоенергетикаˮ

16 листопада 2022 року в Києві відбудеться енергетичний форум „Незалежна теплоенергетикаˮ, який має на меті залучити представників Уряду та органів місцевого самоврядування, мерів міст і очільників територіальних громад, галузевих асоціацій, представників донорських програм та фінансових інституцій, а також бізнес – спільноти для обговорення основного питання – як підготуватись до опалювального сезону 2022 – 2023.

Щодо подання заявок у системі ДАР на отримання рукавів для зберігання зерна

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України оголошують про початок реєстрації для отримання засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) місткістю 200 тонн. Проект реалізується за донорської підтримки урядів Канади та Японії, а гакож австралійської благодійної організації Minderoo Foundation.

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва знову відкрита для реєстрації!

Естонська рада у справах біженців у співпраці із Запорізьким благодійним фондом “Єдність за майбутнє” та Естонськаорганізація “Гараж48” запрошують жінок в Україні втілити свої мрії щодо власного бізнесу та стати підприємицею! У програмі підприємництва можуть взяти участь жінки (внутрішньо переміщені особи та місцеві жительки), які проживають у Черкаській області.

Hackathon  for Leadership in Local Innovations

Громадська організація «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» ініціює проведення всеукраїнського проекту HALLI  – Hackathon  for Leadership in Local Innovations.

Каталог експортерів „Buy from Cherkasy region“

З метою сприяння розвитку міжнародної торгівлі обласна державна адміністрація з 2018 року реалізує проект зі створення каталогу експортоорієнтованих підприємств Черкаської області „Buy from Cherkasy region“. 

Проведення дерегуляції господарської діяльності

„Указами Президента України Володимира Зеленського від 20 вересня 2020 №713/2019 „Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції” та від 08 листопада 2019 року № 837/2019 „Про невідкладні заходи щодо проведення реформ і зміцнення держави” Кабінету Міністрів України поставлено завдання щодо проведення дерегуляції господарської діяльності.

comments powered by HyperComments