Примусова праця: як розпізнати й уникнути

Європейські країни продовжують підтримувати громадян України, що змушені були залишити країну у зв’язку із повномасштабним вторгненням російської федерації. З цією метою розроблені спеціальні інформаційні матеріали українською мовою для біженців з України, які можуть їм допомогти у пошуку роботи та ознайомлять із основними правилами працевлаштування у відповідній країні, а також містять корисні контакти та телефони екстрених служб.

Рекомендації: як працювати безпечно

Кількість нещасних випадків на виробництві все ще занадто велика.

На жаль досі жодне суспільство в світі остаточно не вирішило проблему виробничого травматизму.

Смертність від нещасних випадків посідає третє місце після серцево-судинних та онкологічних захворювань.

Трудові відносини під час воєнного стану в Україні: що змінилося?

Воєнний стан кардинально вплинув на всі сфери життя українців, включно з трудовою діяльністю. Коротко і доступно про те, що Закон України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» (№ 2136) змінив для роботодавців і працівників України, які працюють за трудовим договором.

Порадник з інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади

Посібник покликаний допомогти вам краще розуміти виклики та можливості, що виникають у зв’язку зі змінами в складі вашої громади. Сподіваємось, що розкриті в ньому теми сприятимуть розробленню й впровадженню вами ефективних рішень із питань інтеграції внутрішньо переміщених осіб.

Державний нагляд стану пожежної безпеки та охорони праці

З метою уникнення подій, що можуть мати значний негативний вплив на життя та здоров’я людей,  управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Золотоніської міської ради спільно з Золотоніським відділенням УВД ФСС у Черкаській області проведено ряд заходів щодо державного нагляду (контролю) суб’єктів господарювання щодо стану пожежної безпеки та охорони праці

До уваги учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб

Відповідно до ухваленого 16.03.2018 Верховною Радою України Закону «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про  запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі  та житлового будівництва» щодо реалізації державних житлових програм, запрацював механізм пільгового придбання житла.

Порядок надання пільг на житлово-комунальні послуги

Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 04.06.2015р. №389, введено в дію з 1.07.2015р.

До уваги осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які користуються пільговим проїздом в громадському транспорті!

З метою реалізації програми придбання пільгових проїзних документів для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю через офіційний веб-сайт Пат «Укрзалізниці»

comments powered by HyperComments