Громадські обговорення: детальний план території частини кварталу, обмеженої залізничною колією та земельною ділянкою по вул. Богодухівська, 24 в м. Золотоноша

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території частини кварталу, обмеженої  залізничною колією та земельною ділянкою по вул. Богодухівська, 24 в м. Золотоноша.

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі – Послуги зі встановлення (зміни) межі міста Золотоноша

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Послуги зі встановлення (зміни) межі міста Золотоноша (ДК 021:2015-71340000-3 – Комплекснi iнженернi послуги) 

Оголошення про початок громадських обговорень: детальний план території в межах земельних ділянок на вул. Черкаська, 5 та прилеглої територій

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території в межах земельних ділянок по вул. Черкаська, 5 та прилеглої до них територій в м. Золотоноша.

Громадські обговорення: детальний план території частини с. Крупське в межах земельної ділянки по вул. Шевченка, 20.

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території частини с. Крупське Золотоніської міської ради в межах земельної ділянки по вул. Шевченка, 20.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (сео) проекту

Детальний план території частини кварталу, обмеженої  залізничною колією та земельною ділянкою по вул. Богодухівська, 24 в м. Золотоноша 

Замовник: Золотоніська  міська  рада: 19702, Черкаська обл., Золотоніський р-н,
м. Золотоноша вул. Садовий проїзд, 8, код ЄДРПОУ 04061197.

Громадські слухання: детальний план території частини с. Щербинівка в межах земельних ділянок по вул. Перемоги, 8 та 11 а

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території частини с. Щербинівка Золотоніської міської ради в межах земельних ділянок по вул. Перемоги, 8 та 11 а.

Громадські слухання: детальний план території частини кварталу м. Золотоноша на розі вулиць Миколаївська та Гоголя.

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території частини кварталу м. Золотоноша на розі вулиць Миколаївська та Гоголя.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та/або очікуваної вартості предмета закупівлі: Поточний ремонт з благоустрою дитячого майданчику, що прилягає до приміщення простору для дітей Золотоніського центру надання соціальних послуг

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Громадські слухання: детального плану території кварталу м. Золотоноша, по вул. Черкаська, обмеженої вул. Шевченка та вул. Благовіщенська.

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території кварталу м. Золотоноша, по вул. Черкаська, обмеженої вул. Шевченка та вул. Благовіщенська.

Громадські слухання: детальний план території частини села Благодатне в межах земельної ділянки по пров. Привітний, 3б

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території частини села Благодатне Золотоніської міської ради в межах земельної ділянки по пров. Привітний, 3б та прилеглої до неї території.

Громадські слухання: детальний план території в межах земельної ділянки ОСТ «Славутич»

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території в межах земельної ділянки ОСТ «Славутич» з прилеглою до нього територією в адміністративних межах Золотоніської міської ради, за межами села Коробівка.

Громадські слухання: детальний план території в межах земельної ділянки по вул. Польова, 2 в с. Деньги

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території в межах земельної ділянки по вул. Польова, 2 в с. Деньги Золотоніського району Черкаської області.

Громадські слухання: детальний план частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по вул. Миколаївська, 17 а

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по вул. Миколаївська, 17 а.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проекту

Детальний план території в межах земельної ділянки  ОСТ «Славутич» з прилеглою до нього територією в адміністративних межах Золотоніської міської ради, за межами села Коробівка.

Громадські слухання: детальний план частини с. Деньги в межах земельної ділянки по вул. Центральна, 127

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини с. Деньги в межах земельної ділянки по вул. Центральна, 127.

Громадські слухання: детальний план частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по вул. Степана Разіна, 12 Б

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по вул. Степана Разіна, 12 Б.

Громадські слухання: детальний план частини с. Деньги в межах земельної ділянки по вул. Польова, 1

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини с. Деньги в межах земельної ділянки по вул. Польова, 1.

Громадські слухання: детальний план частини с. Крупське в межах земельної ділянки по вул. Андрія Вовка, 37

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини с. Крупське в межах земельної ділянки по вул. Андрія Вовка, 37.

Громадські слухання: детальний план частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по вул. Обухова, 60 А

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по вул. Обухова, 60 А.

Громадські слухання: детальний плану частини с. Благодатне в межах земельної ділянки по вул. Гайдара, б/н

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини с. Благодатне в межах земельної ділянки по вул. Гайдара, б/н.

comments powered by HyperComments