Тенденція збільшення цін на енергоносії зумовлює збільшення кількості тих, хто має намір здійснити енергомодернізацію свого помешкання – утеплити його.

Майже 95% житлового багатоквартирного фонду міста збудовані ще за старими технологіями, не відповідають сучасним реаліям та необхідності збереження тепла. В свою чергу, це збільшує витрати на обігрівання власного житла. Будинки, які не відповідають нормам енергозбереження, даремно витрачають 40-50% тепла.

Такі фактори змушують власників квартир проводити утеплення свого помешкання так званим «точковим» принципом: лише в межах однієї або декількох квартир. А підбір кольорової гами взагалі іноді виходить за межі розумного, псуючи естетичний вигляд міського середовища.

Враховуючи такі обставини, 27 лютого виконавчий комітет своїм рішенням ухвалив «Порядок теплової ізоляції (опорядження) та впорядкування розміщення технічних елементів (пристроїв) на фасадах багатоквартирних житлових будинків та гуртожитків в місті Золотоноша». Цим Порядком визначається алгоритм розгляду питань щодо теплової ізоляції житлового фонду та саму процедуру утеплення.

З метою отримання дозволу на роботи з утеплення, власнику квартири необхідно звернутися із заявою на отримання погодження до управління житлово-комунального господарства та діяти згідно алгоритму.

Також цим Порядком визначена процедура встановлення технічних пристроїв на фасадах будівель, таких як пристрої вентиляції та кондиціонування приміщень.

За додатковою інформацією телефонуйте за номером відділу контролю за благоустроєм міста УЖКГ 5-30-77.