На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Управління житлово – комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради оприлюднює проект «Схеми санітарного очищення населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади» та «Звіт про стратегічну екологічну оцінку «Схеми санітарного очищення населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади».

Повна назва документу державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: «Схема санітарного очищення населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади» (надалі – «Схема санітарного очищення Золотоніської МТГ»).

Схема санітарного очищення спрямована на впровадження системи поводження з відходами, яка забезпечуватиме зменшення обсягів захоронення відходів, впровадження роздільного збирання відходів, безпечне поводження з відходами, максимально можливе використання вторинної сировини в складі відходів, створення системи прибирання території населених пунктів, яка попереджуватиме негативний вплив на довкілля та зменшення небезпеки негативного впливу на здоров’я населення.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради.

Передбачувана процедуру громадського обговорення, у тому числі:

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» горомадське обговорення звіту СЕО та проекту Схема санітарного очищення Золотоніської МТГ розпочато з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Золотоніської міської ради: http://zolo.gov.ua.

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається 10.11.2022 року і триває 30 днів.

б) способи участі громадськості: зауваження і пропозиції до проекту Схема санітарного очищення та Звіту СЕО Схема санітарного очищення подаються в письмовому та електронному виді до Управління житлово – комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради;

в) проведення громадських слухань: громадські слухання у зв’язку з військовим станом не передбачаються;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування: Золотоніської міської територіальної громади;

д) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій: Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради (Садовий проїзд, 8, м. Золотоноша, Черкаська область, 19700; e-mail: ugkg-zolo@ukr.net).

Строк подання зауважень і пропозицій 30 днів з 10.11.2022 року.

е) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА (вул. Вернигори, 17, м. Черкаси, Черкаська область, 18000, e-mail: 38715482@ck.gov.ua) та Управління охорони здоров’я Черкаської ОДА (бул. Шевченка 185, м. Черкаси, Черкаська область, 18000, e-mail: 02012378@ck.gov.ua).

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування не передбачається.

Управління житлово – комунального господарства
виконавчого комітету Золотоніської міської ради

 Схема санітарного очищення Золотоніської МТГ. Пояснювальна зхаписка
 Схема санітарного очищення м. Золотоноша. Існуючий стан. 10.11.2022
 Схема санітарного очищення м. Золотоноша. Перспективний розвиток
 Схема санітарного очищення Золотоніської МТГ. Існуючий стан. 10.11.2022
 Схема санітарного очищення Золотоніської МТГ. Перспективний розвиток
 Генеральний план м. Золотоноша