Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі – Прилади нічного бачення

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Прилади нічного бачення (ДК 021:2015:38630000-0: Астрономічні та оптичні прилади).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі – Квадрокоптери

Увесь запропонований товар повинен бути новим (не бути таким, що вживався чи експлуатувався), належної якості та упакованим.

Строк поставки товару: 20 календарних днів з моменту підписання договору.

Виїзний прийом обласним Управлінням екології

20 липня 2023 року з 12:15 до 14:15 в приміщенні Золотоніської міської ради керівник Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації буде проводити виїзний особистий прийом громадян.

Засідання виконавчого комітету

18 червня 2021 року о 10.00 у залі засідань міської ради за адресою: м. Золотоноша вул. Садовий проїзд, 8 відбудеться засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради з переліком питань:

Оголошення про початок формування конкурсної комісії на посаду директора комунального підприємства «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги (сімейної медицини)» Золотоніської міської ради

З метою призначення керівника на вакантну посаду директора комунального підприємства „Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги (сімейної медицини)” Золотоніської міської ради, відповідно до ст. 16 Закону України „Основи законодавства України про охорону здоров’я”, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я”…

50-та сесія міської ради

06 лютого 2020 року о 10-й годині у залі засідань міськвиконкому відбудеться 50 сесія міської ради VІІ скликання з переліком питань: про виконання міського бюджету за 2019 рік; внесення змін до міського бюджету на 2020 рік; вирішення питань земельних відносин, господарської діяльності та інші.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору комунального майна технічно-експлуатаційного відділу управління житлово-комунального господарства.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – начальника служби містобудівного кадастру управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста.

Конкурс на заміщення  вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору інспекції з благоустрою відділу муніципального інспектування управління житлово-комунального господарства.

Конкурс на заміщення  вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій.

49-та сесія міської ради

24 грудня 2019 року о 10-й годині у залі засідань міськвиконкому відбудеться 49 сесія міської ради VІІ скликання з переліком питань: про затвердження програми соціально-економічного розвитку
м. Золотоноша на 2020 рік, про затвердження міського бюджету на 2020 рік; внесення змін до міського бюджету на 2019 рік; вирішення питань земельних відносин, господарської діяльності та інші.

46-та сесія міської ради

До відома депутатів міської ради! 21 червня 2019 року о 16.30 у залі засідань міськвиконкому відбудеться 46 сесія міської ради VІІ скликання з переліком питань: внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, вирішення питань земельних відносин, господарської діяльності та інші.

comments powered by HyperComments