Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі – Квадрокоптери

Увесь запропонований товар повинен бути новим (не бути таким, що вживався чи експлуатувався), належної якості та упакованим.

Строк поставки товару: 20 календарних днів з моменту підписання договору.

Виїзний прийом обласним Управлінням екології

20 липня 2023 року з 12:15 до 14:15 в приміщенні Золотоніської міської ради керівник Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації буде проводити виїзний особистий прийом громадян.

Засідання виконавчого комітету

18 червня 2021 року о 10.00 у залі засідань міської ради за адресою: м. Золотоноша вул. Садовий проїзд, 8 відбудеться засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради з переліком питань:

Оголошення про початок формування конкурсної комісії на посаду директора комунального підприємства «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги (сімейної медицини)» Золотоніської міської ради

З метою призначення керівника на вакантну посаду директора комунального підприємства „Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги (сімейної медицини)” Золотоніської міської ради, відповідно до ст. 16 Закону України „Основи законодавства України про охорону здоров’я”, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я”…

50-та сесія міської ради

06 лютого 2020 року о 10-й годині у залі засідань міськвиконкому відбудеться 50 сесія міської ради VІІ скликання з переліком питань: про виконання міського бюджету за 2019 рік; внесення змін до міського бюджету на 2020 рік; вирішення питань земельних відносин, господарської діяльності та інші.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору комунального майна технічно-експлуатаційного відділу управління житлово-комунального господарства.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – начальника служби містобудівного кадастру управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста.

Конкурс на заміщення  вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору інспекції з благоустрою відділу муніципального інспектування управління житлово-комунального господарства.

Конкурс на заміщення  вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій.

49-та сесія міської ради

24 грудня 2019 року о 10-й годині у залі засідань міськвиконкому відбудеться 49 сесія міської ради VІІ скликання з переліком питань: про затвердження програми соціально-економічного розвитку
м. Золотоноша на 2020 рік, про затвердження міського бюджету на 2020 рік; внесення змін до міського бюджету на 2019 рік; вирішення питань земельних відносин, господарської діяльності та інші.

46-та сесія міської ради

До відома депутатів міської ради! 21 червня 2019 року о 16.30 у залі засідань міськвиконкому відбудеться 46 сесія міської ради VІІ скликання з переліком питань: внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, вирішення питань земельних відносин, господарської діяльності та інші.

comments powered by HyperComments