Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Виконавчий комітет Золотоніської міської ради; 19702, Україна, Черкаська обл., місто Золотоноша, вул. Садовий проїзд, будинок 8; код за ЄДРПОУ – 04060849; категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. 
  1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):Прилади нічного бачення (ДК 021:2015:38630000-0: Астрономічні та оптичні прилади).
  1. Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-04-018939-a 
  1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: 

Місце поставки товару – 19702, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8.

Товар має бути якісним, новим та таким, який не має зовнішніх та внутрішніх пошкоджень та поставлятися в новій упаковці, на якій зазначаються маркування відповідно до стандартів виробника, яке надає змогу ідентифікувати Товар, його походження, дату виробництва. Упаковка предметів закупівлі повинна забезпечувати захист від зовнішнього впливу та при транспортуванні. У разі поставки Товару неналежної якості, Замовник має право відмовитися від прийняття і оплати такого Товару. Всі витрати, пов’язані із заміною Товару неналежної якості (транспортні витрати та інше) несе Учасник.

Учасник повинен гарантувати якість товару, який постачає, протягом гарантійного терміну згідно нормативно-технічної документації. Гарантійний термін товару має становити не менш ніж 12 місяця з моменту отримання товару. З цією метою учасник у складі своєї пропозиції повинен надати відповідний лист-гарантію, в якому має бути вказаний гарантійний термін обслуговування товару, що пропонується учасником.

Строк поставки товару: до 26.12.2023 року. Місце поставки: 19702, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8. Поставка здійснюється за рахунок учасника-переможця процедури закупівлі. Для підтвердження Учасник надає гарантійний лист довільної форми, у якому зобов’язується надати якісний товар вчасно, в повному обсязі за адресою замовника.

Учасник повинен надати, документ виданий виробником продукції, який підтверджує наявність авторизованих сервісних центрів на території України, які мають право проводити гарантійне обслуговування.

Учасник повинен подати у складі своєї пропозиції документ про якість (сертифікат відповідності або сертифікат/паспорт якості від виробника, або декларація про відповідність, або висновок державної санітарно-епідеміологічної служби на товар, або інший документ передбачений законодавством) на запропоновану продукцію або обґрунтування його відсутності (не підлягає обов’язковій сертифікації тощо).

На підтвердження відповідності вимогам замовника учасник повинен надати копію технічного паспорту запропонованого товару.

Учасник надає гарантійний лист про те, якщо у разі поставки Товару неналежної якості, або виявленні недоліків поставленого Товару, Учасник зобов’язується за свій рахунок усунути недоліки або замінити Товар неналежної якості впродовж 5 робочих днів. Видатки на доставку, пов’язані з усуванням недоліків або заміною неякісного Товару несе Постачальник.

Якщо учасник пропонує інший товар (аналог або еквівалент) ніж передбачений цією  документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за усіма показниками ( або бути  кращим ( надати порівняльну таблицю у разі пропозиції еквіваленту)).

Задля уникнення придбання товарів незаконно ввезених на територію України у складі тендерної пропозиції Учасник надає документи, які підтверджують повноваження учасника представляти продукцію на території України (якщо учасник не є виробником продукції): сертифікат Дистриб’ютора, лист про представництво інтересів виробника або договір з виробником/дистриб’ютором. Документ має передбачати наявність назви, реквізитів виробника, підпис уповноваженої особи виробника, печатку компанії-виробника та зазначення статусу учасника. У разі надання документу від виробника іншою мовою ніж українська, він надається з відповідним перекладом на українську мову, засвідченим перекладачем або перекладацькою компанію. Документи мають бути чинними на весь термін зобов’язань Учасника (у разі, якщо Учасник є посередником між Дистриб’ютором та Замовником надати вищезазначені документи на Дистриб’ютора, а також документи що підтверджують взаємовідносини між Дистриб’ютором та Учасником)

Учасник повинен надати у складі пропозиції відповідний лист-згоду щодо виконання даного технічного завдання та інші документи, які вважає за потрібне надати, які підтверджують відповідність пропозиції даному додатку.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  “або еквівалент”.

В місцях де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару – замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника.

У разі якщо Товар (Обладнання) не відповідає технічним вимогам Замовника, Пропозиція відхиляється.

Всі документи, надані Учасником, повинні бути діючими на момент подання та оцінки пропозицій. 

Опис предмета закупівлі

№ п/п Назва обладнання Технічні характеристики Кількість, штук
1. Бінокуляр нічного бачення AGM Wolf-7 Pro NL1 (або еквівалент) Відстань між зіницями 15 мм

Зовнішнє джерело живлення 2.8-4.2В

Електронно-оптичний перетворювач Gen 2+

Роздільна здатність (зображення) 51-64 (штр/мм)

Чистота поля зору Gen 2 IIT NL1

Збільшення 1x

Система лінз 27 mm; F/ 1.2

Поле зору 40°

Діапазон фокусування 0.25 м до нескінченності

Діоптрійне регулювання -4 – +5 dpt

Індикатори Низький рівень заряду батареї; ІЧ включений

Особливості  Інфрачервоне підсвічування, автоматична система контролю яскравості

Батарея дві AA

Час роботи від батареї до 40год без ІЧ, до 30ч з ІЧ

Робоча температура -40°C – +50°C

Клас захисту IP65

Вага, г            510

Розміри, мм   183 × 132 × 58

2
2. Тепловізори Pulsar Helion 2 XP50 Pro (або еквівалент) Базове збільшення: 2,5х,

Цифрове збільшення: до 20х.

Функція фото- та відеозйомки: з можливістю запису файлів та їх зберігання у вбудованій внутрішній пам’яті

Можливість передачі файлів: через Wi-Fi, та micro USB кабель

Живлення: акумуляторна батарея IPS7 B-Pack

Матеріал R-образного адаптера і корпусу: магнієвий сплав

Можливість точного регулювання: яскравості, контрастності, використання однієї з семи колірних палітр.

Цифровий цикл масштабування: 1х, 2х, 4х, 8х, а також безступінчастий 0,1х.

Калібровка зображення: вручну та за допомогою автоматичного алгоритму аналізу зображення

Режими відображення зображення: вісім. Біле гаряче, Black Hot, червоний гарячий, RedMonochrome, райдуга, ультрамарин, фіолетовий, сепія

Вимірювання відстані до цілі: стадіометр

Технічні дані:

Колір: чорний

Роздільна здатність сенсора: 640 x 480 пікселів

NETD: ≤25 mk

Роздільна здатність дисплея: 1024×768 пікселів

Частота оновлення зображення: 50 Гц

Тепловізійний об’єктив: 50 мм F/1.0

Кутовий кут огляду: 12,4 – 9,3 °

Поле зору м/100 м: 21.8 – 16.3 м

Регулювання діоптрій: +5/-5

Внутрішня пам’ять: 16 Гб

Максимальна дальність: 1800 м

Ступінь захищеності: IPX7

Розміри: 234 x 55 x 58 мм

Вага: 500 г

2

 

  1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розмір бюджетного призначення визначений відповідно до потреби військових формувань та рішення сесії Золотоніської міської ради „Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2022 № 25-61/VIІІ „Про бюджет Золотоніської міської територіальної громади на 2023 рік” від 24.11.2023 № 37-29/VIII. 
  1. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:   

Розрахунок очікуваної вартості здійснювався методом порівняння ринкових цін, а саме: здійснено пошук, збір та аналіз інформації про ціну Товару, що міститься у мережі Інтернет у відкритому доступі.

  1. Процедура закупівлі: відкриті торги з особливостями.