Громадські слухання: детальний план частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по вул. Грибоєдова, 2 а

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини м. Золотоноша в межах земельної ділянки по вул. Грибоєдова, 2 а.

Громадські слухання щодо місцевих податків і зборів та плати за землю

11 червня 2021 року о 15.00 год. в приміщенні міського Будинку культури (кінотеатр «Мир») відбудуться громадські слухання по оприлюдненню проєктів рішень про місцеві податки і збори та плати за землю на земельні ділянки на території Золотоніської міської територіальної громади.

Громадські слухання щодо розробленого детального плану частин території Золотоніської міської ради

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частин території Золотоніської міської ради по вул. Степана Разіна, 34 а з метою розміщення житлового будинку та господарської будівлі.

Громадські слухання щодо місцевих податків і зборів та плати за землю

11 червня 2020 року о 15.00 год. в приміщенні міського Будинку культури (кінотеатр «Мир») відбудуться громадські слухання по оприлюдненню проекту рішення промісцеві податки і збори  та плати за землю на земельні ділянки на території міста Золотоноша на 2021 рік.

Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту

Детальним планом території в місті Золотоноша по вул. Шевченка, 10 для розміщення стаціонарного автомобільного газозаправного пункту передбачається розміщення стаціонарного газового заправника для АГЗП LPG-10. Стаціонарний АГЗП призначений для зберігання та заправки автомобілів скрапленим вуглеводневим газом (СВГ), що складається із суміші пропану і бутану.

Громадські слухання щодо місцевих податків та зборів

03 червня 2019 року о 16.00 год. у приміщенні міського Будинку культури (кінотеатр «Мир»)  відбудуться громадські слухання по оприлюдненню проекту рішення про місцеві податки і збори та плати за землю на земельні ділянки на території міста Золотоноша на 2020 рік.

Розгляд детального плану в межах земельної ділянки вул. Б.Хмельницького, 2

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини міста в межах земельної ділянки по вул. Б.Хмельницького, 2 для розміщення садибного житлового будинку. Відповідальною особою є головний архітектор м. Золотоноша Веснін Ігор Володимирович.

Громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

Громадське обговорення оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності. Громадські слухання (перші) відбудуться 17.10.2018 р. об 11 годині в Актовому залі ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат» за адресою: 19700, вул. Галини Лисенко, 18, м. Золотоноша, Черкаська обл.

Громадські слухання щодо детального плану частини міста

Управління архітектури повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану частини міста в межах земельної ділянки по вул. Благовіщенській, 55 в м. Золотоноша. Відповідальною особою є головний архітектор м. Золотоноша Веснін Ігор Володимирович. Пропозиції приймаються до 04.11.2018.

Громадські слухання щодо детальних планів території

Управління архітектури повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розроблення детальних планів частин території Золотоніської міської ради: по вул. Шевченка, 172, де передбачається будівництво автомийки; по вул. Гайдара, 14 в м. Золотоноша, для розміщення садибного житлового будинку. Громадські слухання з вищезазначеного питання відбудуться 15.10.2018 о 17-й годині у приміщенні міського Будинку культури.

Громадські слухання про внесення змін до Статуту міста

16 серпня 2018 року о 16 -й годині у приміщенні міського Будинку культури відбудуться громадські слухання про внесення змін до Статуту міста, затвердженого рішенням Золотоніської міської ради від 27.02.2013 № 25-10/VІ з метою надання попередніх гарантій громадам щодо подальшого їх розвитку та можливості спрощеного добровільного приєднання громад (проект рішення Золотоніської міської ради додається).

Громадські слухання щодо місцевих податків і зборів

08 червня 2018 року о 15.00 год. в приміщенні міського Будинку культури (кінотеатр «Мир»)  відбудуться громадські слухання по оприлюдненню проекту рішення про місцеві податки і збори та плати за землю на земельні ділянки на території міста Золотоноша на 2019 рік. Для отримання детальної інформації, а також подання заперечень та зауважень, звертатись за телефоном 5-22-40, або за адресою: вул. Садовий проїзд, 3.

Громадські слухання з питань містобудівної документації

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розробленого детального плану території частини території Золотоніської міської ради Черкаської області (за межами населеного пункту) під розміщення об’єкту енергетичної інфраструктури «Будівницво фотовольтаїчної електростанції потужністю 40 МВт» ТОВ «СанТек Золотоноша».

comments powered by HyperComments