Громадські слухання щодо місцевих податків і зборів та плати за землю

11 червня 2021 року о 15.00 год. в приміщенні міського Будинку культури (кінотеатр «Мир») відбудуться громадські слухання по оприлюдненню проєктів рішень про місцеві податки і збори та плати за землю на земельні ділянки на території Золотоніської міської територіальної громади.

Громадські слухання щодо місцевих податків і зборів та плати за землю

11 червня 2020 року о 15.00 год. в приміщенні міського Будинку культури (кінотеатр «Мир») відбудуться громадські слухання по оприлюдненню проекту рішення промісцеві податки і збори  та плати за землю на земельні ділянки на території міста Золотоноша на 2021 рік.

Заявка-пропозиція на розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів на вкладних (депозитних) рахунках

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 р. № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (із змінами), Золотоніське міське фінансове управління повідомляє про намір розміщення вільних залишків коштів міського бюджету на вкладних (депозитних) рахунках в установах

Пропозиції АМУ до Держбюджету-2020 не потребують додаткового фінансування, а лише справедливого розподілу з врахуванням інтересів громад – О.Слобожан

Асоціація міст України провела в Українському кризовому медіа-центрі прес-брифінг  на тему: «Бюджет 2020 – це згортання децентралізації. Як вижити громадам?»

Громадські слухання щодо місцевих податків та зборів

03 червня 2019 року о 16.00 год. у приміщенні міського Будинку культури (кінотеатр «Мир»)  відбудуться громадські слухання по оприлюдненню проекту рішення про місцеві податки і збори та плати за землю на земельні ділянки на території міста Золотоноша на 2020 рік.

Конкурс на заміщення вакантних посад

Заступник начальника відділу по плануванню доходів та фінансів установ виробничої сфери на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника;
головний економіст відділу по плануванню бюджету та фінансуванню установ бюджетної сфери.

Заявка-пропозиція на розміщення вільних бюджетних коштів на депозитних рахунках

Обсяг коштів міського бюджету, який планується розмістити на депозитному рахунку, станом на 19.12.2018 року, складає 5 000 000,0 грн. Розміщення тимчасово вільних коштів пропонується здійснювати з врахуванням наступних вимог, встановлених вищевказаним Порядком:

До уваги платників податків

Звертаємо увагу, що з 11 вересня 2018 року зарахування надходжень до бюджетів буде здійснюватись лише на нові рахунки, які діють з 02. 07. 2018 року, переакредитація коштів здійснюватись не буде. З  02. 07. 2018 року вступили в дію рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, що відкрились на балансі Державної казначейської служби України (МФО – 899998, банк отримувача – Казначейство України (ЕАП).

До уваги платників податків

Звертаємо увагу, що з 11 вересня 2018 року зарахування надходжень до бюджетів буде здійснюватись лише на нові рахунки, які діють з 02. 07. 2018 року, переакредитація коштів здійснюватись не буде.

comments powered by HyperComments