Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 1. Планована діяльність

ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат» знаходиться за адресою: 19700, вул. Галини Лисенко, 18, м. Золотоноша, Черкаська обл.

Згідно ст. З пункту 3 Закону «Про оцінку впливу на довкілля» планована діяльність належить до другої категорії видів діяльності:

підпункт 3 Видобувна промисловість:

 • видобування корисних копалин загальнодержавного значення.

ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат» експлуатує Златокраївське родовище питних підземних вод, яке розташоване в південно-східній частині м. Золотоноша Черкаської області. Підприємство за власні кошти здійснило геологічне вивчення, у т.ч. дослідно- промислову розробку питних підземних вод, підрахунок та затвердження запасів Златокраївського родовища в Державній комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України (Протокол № 3603 від 07.07.2016 р.).

підпункт 8 Харчова промисловість:

 • виробництво продуктів харчування шляхом переробки молока, обсяг якого перевищує 200 тонн на добу;
 • виробництво молочних продуктів в обсязі понад 20 тонн на добу;
 • пакування тваринних продуктів у обсязі понад 50 тонн на добу.

ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат» отримує молочну сировину від колективних господарств та населення.

Переробка, виготовлення та пакування молочних продуктів здійснюється в виробничих цехах:

 • цех по виробництву сухих молочних продуктів;
 • цех по виробництву твердих сирів;
 • цех по виробництву масла вершкового.

Виготовлені та упаковані молочні продукти відправляються споживачам або зберігаються в складах з відповідними температурними режимами.

підпункт 13 Господарська діяльність:

 • забір води за умови, що водозабір підземних вод перевищує 300 кубічних метрів на

добу.

Водозабір ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат» складається із чотирьох свердловин, з них свердловина № 1 розташована в межах території підприємства, а свердловини №№ 2, 4, 5 за межами території. Забір води здійснюється згідно дозволу на спеціальне водокористування (Дозвіл № Укр51-АЧрк від 30.12.2013 р.) та щорічних лімітів, затверджених Управлінням водних ресурсів. Забір води відбувається шляхом відкачування води глибинними насосами з свердловин №№ 1, 2, 4, 5. Вода проходить очистку та використовується для забезпечення господарсько-питних і виробничих потреб підприємства.

 1. Суб’єкт господарювання

Товариство з додатковою відповідальністю «Золотоніський маслоробний комбінат». Генеральний директор Кулініч Владислав Віталійович. Код ЄДРПОУ 00447824. 19700, вул. Галини Лисенко, 18, м. Золотоноша, Черкаська обл.

 1. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації. Адреса: 18000, вул. Вернигори, 17, м. Черкаси.

е-mail: 38715482@mail.gov.ua

Контактна особа: Лапшина Марина Фанусівна, тел. (0472) 63-36-55.

 1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Отримання спеціального дозволу на користування надрами, що видається Державною службою геології та надр України, згідно Постанови № 615 від 30 травня 2011 р.

 1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) відбудуться 22.11.2018 р. об 11 годині в Актовому залі ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат» за адресою: 19700, вул. Галини Лисенко, 18, м. Золотоноша, Черкаська обл.

 1. Державний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації. Адреса: 18000, вул. Вернигори, 17, м. Черкаси.

е-mail: 38715482@mail.gov.ua

Контактна особа: Лапшина Марина Фанусівна, тел. (0472) 63-36-55.

 1. Орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації. Адреса: 18000, вул. Вернигори, 17, м. Черкаси.

е-mail: 38715482@mail.gov.ua

Контактна особа: Лапшина Марина Фанусівна, тел. (0472) 63-36-55.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

 1. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 200 аркушах.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

 1. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними:
 • приміщення Золотоніської міської ради, розташоване за адресою: 19700, вул. Садовий проїзд, 8, м. Золотоноша, Черкаська обл., в робочі дні з 8-00 до 17-00;
 • приміщення Золотоніської районної ради, розташоване за адресою: 19700, вул. Садовий проїзд, 5, м. Золотоноша, Черкаська обл., в робочі дні з 8-00 до 17-00;
 • адміністративна будівля ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат», розташована за адресою: 19700, вул. Галини Лисенко, 18, м. Золотоноша, Черкаська обл., в робочі дні з 8-00 до 17-00.

Контактна особа від ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат»: Зінченко Юрій Іванович, тел. (050) 464-01-79.