1. Повна назва документа державного планування:

«Детальний план території частини міста Золотоноша Черкаської області в межах земельної ділянки по вул. Шевченка, 10»  

Детальним планом території в місті Золотоноша по вул. Шевченка, 10 для розміщення стаціонарного автомобільного газозаправного пункту передбачається розміщення стаціонарного газового заправника для АГЗП LPG-10. Стаціонарний АГЗП призначений для зберігання та заправки автомобілів скрапленим вуглеводневим газом (СВГ), що складається із суміші пропану і бутану.

В звіті про стратегічну екологічну оцінку детального плану території, проведена оцінка впливу на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я та добробут населення (небезпека для здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами тощо).

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Золотоніська міська рада

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з «16» січня 2020 та триває до «18»  лютого 2020 р. (30 днів)

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються у письмовому та електронному вигляді.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):  Громадські слухання щодо врахування громадських інтересів відбудуться 18.02.2020р. о 17:00 год. в приміщенні міського БК за адресою: вул. Садовий проїзд, 4; 

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Золотоніська міська рада за адресою: Садовий проїзд, 8, Золотоноша, Черкаська область, 19700, тел. (04737) 2-39-00, 2-38-42, e-mail rada@zolo.ck.ua

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Пропозиції надавати на адресу Золотоніської міської ради за адресою: Садовий проїзд, 8, Золотоноша, Черкаська область, 19700, тел. (04737) 2-38-42, 2-39-00, e-mail rada@zolo.ck.ua 

Строки подання зауважень та пропозицій: до «18» лютого 2019 року включно. Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.