ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ ЧАСТИНИ КВАРТАЛУ, ОБМЕЖЕНОЇ  ЗАЛІЗНИЧНОЮ КОЛІЄЮ ТА ЗЕМЕЛЬНОЮ ДІЛЯНКОЮ ПО ВУЛ. БОГОДУХІВСЬКА, 24 В М. ЗОЛОТОНОША

  1. Повна назва документа державного планування:

Метою  даного  детального плану є аналіз планувально – просторової організації  та   існуючих   планувальних   обмежень  території , що прилягає до залізниці та  ділянки по вулиці Богодухівська, 24, обґрунтування можливості завершення будівництва та здачі в експлуатацію існуючого недобудованого виробничого комплексу по зберіганню та переробці зерна кукурудзи на біоетанол та кормові добавки, що розташований на цій території по вул. Богодухіська, 20 з  визначенням містобудівних умов та обмежень щодо  проектування  завершення будівництва об’єктів  зазначеного комплексу.

Проектом  детального  плану території проведений містобудівний аналіз забудови  земельної   ділянки  по  вулиці   Богодухівська,20,  яка знаходиться в оренді ТОВ «Санолта Протеїн». Тут   розташовані незавершені будівництвом будівлі і споруди виробничого комплексу по зберіганню та переробці зерна кукурудзи на біоетанол та кормові добавки, що належать  цьому товариству на праві приватної власності. Даним детальним планом обґрунтована можливість та визначені умови щодо  продовження та завершення будівництва вищезазначеного комплексу для здачі його  в експлуатацію.  Основні проєктні показники потужностей виробництва заводу.

Переробка зерна кукурудзи – 350000 тон/рік;

Виробництво біоетанолу ( спирту етилового зневодненого) -100000 тон/рік;

Виробництво гранульованих кормових продуктів( барди) – 105824тон/рік;

Витрати води питної  –  850144 м3 /рік.

Крім того, детальним планом  запропоновано уточнення просторово – планувального  каркасу даного району міста із формуванням поперечних профілів вулиць Богодухівської та  Комунарівської. 

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Золотоніська міська рада: Садовий проїзд, 8, Золотоноша, Черкаська область, 19700, тел. (04737) 2-38-42, e-mail zmvk_ova@ukr.net

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з  «04» грудня 2023р. та триває до «04» січня 2024 р.

б) способи участі громадськості ( надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): зауваження і пропозиції громадськості надаються у письмовому та електронному вигляді.

в) дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення):  «14» грудня 2023 р. о 17:00 у Золотоніському міському будинку культури за адресою: м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 4.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Золотоніська міська рада: Садовий проїзд, 8, Золотоноша, Черкаська область, 19700, тел. (04737) 2-38-42, e-mail zmvk_ova@ukr.net.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Пропозиції надавати на адресу

 Золотоніська міська рада: Садовий проїзд, 8, Золотоноша, Черкаська область, 19700, тел. (04737) 2-38-42, e-mail zmvk_ova@ukr.net

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Золотоніська міська рада: Садовий проїзд, 8, Золотоноша, Черкаська область, 19700, тел. (04737) 2-38-42, e-mail zmvk_ova@ukr.net.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо

проекту документа державного планування:

Необхідність проведення консультацій відсутня.

Строки подання зауважень та пропозицій: до «04» січня 2024 р.

Пропозиції та зауваження подані після встановленого строку, не розглядаються.

Документація:

 Детальний план території: Аналітична записка
 Детальний план території: лист №1
 Детальний план території: лист №2
 Детальний план території: лист №3
 Звіт про стратегічну екологічну оцінку