Увага! Відсутність водопостачання 08 грудня!

Завтра із 9:00, у зв’язку із проведенням термінових аварійних робіт на системі водопостачання міста протягом робочого дня буде відсутнє постачання води від перехрестя вулиць Шевченка/Новоселівська до Згарів.

Призупинення водопостачання на вулиці Шевченка!

У зв’язку із проведенням термінових аварійних робіт на системі водопостачання міста, протягом години буде відсутнє постачання води від перехрестя вулиць Шевченка/Новоселівська у напрямку вулиці Визволення.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку з утепленням зовнішніх стін по вулиці Незалежності, 37, в м. Золотоноша Черкаської області

Повідомлення про оприлюднення проекту «Cхеми санітарного очищення населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади» та «Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Cхеми санітарного очищення населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади»

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Управління житлово – комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради оприлюднює проект «Схеми санітарного очищення населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади» та «Звіт про стратегічну екологічну оцінку «Схеми санітарного очищення населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади».

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документа державного планування (ДДП) «Схема санітарного очищення населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади»

«Схема санітарного очищення населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади» (далі – Схема) є документом державного планування місцевого рівня і для якої, відповідно до пункту 1 статті 2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» проводиться стратегічна екологічна оцінка

Призупинення водопостачання: Гайдамаки, Баха, Семенівська та прилеглі

У зв’язку з аварійно відновлювальними роботами 07.09.22 з 9:00 до 14:00 тимчасово буде припинено постачання води за такими вулицями: Гайдамаки, Баха, Семенівська та прилеглі. Перепрошуємо за тимчасові незручності.

Призупинення водопостачання: Шевченка, 30,32,34, Замкова та мікрорайон РМЗ

У зв’язку з аварійно відновлювальними роботами тимчасово буде припинено постачання води за такими адресами: вул. Шевченка, 30,32,34, Замкова та мікрорайон РМЗ. Орієнтовний час робіт 3 години. Перепрошуємо за тимчасові незручності.

Тимчасове призупинення водопостачання – вул. Нова, пров. 1-й та 2-й Новий

У зв’язку з аварійною ситуацією на системі водопостачання міста тимчасово буде припинено постачання води за такими адресами: вул. Нова, пров. 1-й та 2-й Новий. Перепрошуємо за тимчасові незручності!

Перекриття руху на Новоселівській

У зв’язку з проведенням аварійного ямкового ремонту дорожнього покриття, до 18:30 повністю перекрито рух вулицею Новоселівською (Шевченка до Обухова). Зважайте на інформацію від муніципальних інспекторів та не заважайте роботі дорожньої техніки.

Перекриття руху на Благовіщенській

Завтра, 16 серпня, із 9:00 до 15:00, у зв’язку з проведенням робіт із санітарної обрізки аварійних зелених насаджень, рух автотранспорту вулицею Благовіщенська від перехрестя із Черкаською до перехрестя із Ринковою буде повністю закритим.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі “Послуги з благоустрою населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади (систематичне очищення, прибирання, підмітання вулиць, площ, парків, тощо від сміття, грунтових та інших наносів)”

Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити систематичне очищення, прибирання, підмітання вулиць, площ, парків, тощо від сміття, грунтових та інших наносів  в населених пунктах Золотоніської міської територіальної громади .

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Послуги з благоустрою населених пунктів Золотоніської міської територіальної громади (догляд за зеленими насадженнями , викошування газонів, прополювання, підживлення та полив)»

Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити догляд за зеленими насадженнями , викошування газонів, прополювання, підживлення та полив в населених пунктах Золотоніської міської територіальної громади .

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Аварійні, відновні роботи та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності вулиці Обухова»

Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити проведення аварійних, відновних робіт та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності вулиці  Обухова в м. Золотоноша Золотоніської міської територіальної громади

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Аварійні, відновні роботи та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності вулиці Новоселівська»

Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити проведення аварійних, відновних робіт та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності вулиці  Новоселівська в м. Золотоноша Золотоніської міської територіальної громади

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Аварійні, відновні роботи та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності вулиці Баха»

Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити проведення аварійних, відновних робіт та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності вулиці  Баха в м. Золотоноша Золотоніської міської територіальної громади

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Аварійні, відновні роботи та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності вулиці 23 Вересня»

Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити проведення аварійних, відновних робіт та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності вулиці 23 Вересняв м. Золотоноша Золотоніської міської територіальної громади

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Аварійні, відновні роботи та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності вулиці Шевченка»

Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити проведення аварійних, відновних робіт та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності вулиці Шевченка в м. Золотоноша Золотоніської міської територіальної громади

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі «Аварійні, відновні роботи та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності вулиці Визволення»

Для виконання зазначених завдань/функцій Замовник повинен, зокрема, забезпечити проведення аварійних, відновних робіт та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності вулиці Визволення в м. Золотоноша Золотоніської міської територіальної громади .

comments powered by HyperComments