Конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків

Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради з 23 січня 2020 року оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирними будинками в місті Золотоноша.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору комунального майна технічно-експлуатаційного відділу управління житлово-комунального господарства.

Конкурс на заміщення  вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору інспекції з благоустрою відділу муніципального інспектування управління житлово-комунального господарства.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста відділу контролю за благоустроєм управління житлово-комунального господарства.

Громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності

Оголошення про продаж комунального майна

Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради планується проведення продажу нежитлового приміщення (котельні) за адресою: м. Золотоноша, вул. Шепелівська, 14А.

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Приватне підприємство “Агроспецпроект”. Код ЄДРПОУ – 31352489. Інформує про наміри проводити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля. Планована діяльність, її характеристика, технічні альтернативи: перегляд та оновлення умов видобування питних підземних вод з ділянки “Агроспецпроект” Золотоніського родовища питних підземних вод, яка розташована в південно-західній частині м. Золотоноша

Зміни до правил приймання стічних вод

Правила розроблено з метою: захисту здоров’я персоналу систем збирання, відведення стічних вод та очисних споруд; запобігання псуванню обладнання систем водовідведення, очисних і суміжних з ними підприємств; гарантування безперебійної в межах регламентних норм роботи споруд очищення стічних вод та обробки осадів; гарантування, що скиди стічних вод з очисних споруд не спричинять згубного впливу на навколишнє середовище; гарантування, що осад може бути утилізований у безпечний і прийнятний для навколишнього середовища спосіб.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста інженерно-технічного відділу управління житлово-комунального господарства.

Квартирний облік

Громадяни, що не подали зазначений перелік документів у встановлені терміни, вважатимуться, як такі, що не потребують поліпшення житлових умов. Прийом документів здійснюватиметься з 01.10.2018 по 31.12.2018 по вул. Садовий проїзд, 8, кабінет №2, на першому поверсі приміщення Золотоніської міської ради.

Житлові будинки та земельні ділянки в недоглянутому стані

Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради проводяться роботи по прийняттю в комунальну власність міста житлових будинків та земельних ділянок, що знаходяться в недоглянутому стані.

Водоохоронний режим

Забороняється розорювання земель, садівництво, городництво, будівництво дач, гаражів, мийок та обслуговування транспортних засобів і техніки, облаштування звалищ сміття, гноєсховищ, накопичення рідких, твердих побутових і виробничих відходів, будівельних матеріалів.

Обмеження руху на вулиці Незалежності

На проїзній частині вулиці Незалежності, навпроти Центру надання адміністративних послуг (БТІ) відбулося просідання ґрунту. Наразі аварійна ділянка огороджена. Причини просідання встановлюють. Водіїв та пішоходів просимо бути уважними та обережними, при русі вулицею враховувати дорожню ситуацію.

Графік вивезення твердих побутових відходів у липні

Комунальні служби оприлюднили графік вивезення твердих побутових відходів з кварталів міста на липень.
Дізнатись, в якому кварталі ви проживаєте, можна скориставшись нашим списком квартальних комітетів – > http://zolo.gov.ua/city-block-committees/

Оновлення зелених насаджень

Враховуючи неякісний стан та значні розміри дерев на центральних вулицях міста, а саме тополь, підрядними організаціями розпочато роботи з їх обпилювання. На місці цих дерев планується висадка лип в кількості 200 штук. Всіх громадян просимо бути обачними та обережними, позаяк вищезазначені роботи проводяться на проїжджій частині вулиць.

Обмеження руху на вулиці Шевченка

У зв’язку з проведенням асфальтних робіт на аварійній ділянці вулиці Шевченка в районі податкової, з 10-30 сьогоднішнього дня тимчасово організовано реверсний рух транспорту. Це обмеження буде діяти на момент підвезення техніки та будівельних матеріалів. Просимо водіїв з порозумінням відноситися до даної ситуації, бути максимально уважними та обережними.

Планові відключення світла

вул. Незалежності від № 1 до № 5, вул. Незалежності від № 2 до № 22, вул. Вишнева від № 3 до № 19, вул. Вишнева від № 4 до № 28, вул. Черкаська від № 47 до № 65, КП “Золотоніське видавнично – поліграфічне підприємство”, консультаційний центр Золотоніського РЕМ, Адмінбудинок Золотоніської РДА, господарчий двір КП “Міський водоканал”, Адмінбудинок по вул. Садовий проїзд, 2.

Об’єкти рослинного карантину у фазі активного дозрівання

Відділ контролю за благоустроєм міста нагадує про необхідність систематичного та своєчасного знищення об’єктів рослинного карантину і бур’янів на прилеглих та закріплених територіях. разі несвоєчасного та неналежного виконання вимог Правил благоустрою та інших документів, що регламентують діяльність у сфері благоустрою територій, спеціалістами будуть вживатися заходи адміністративного впливу стосовно винних осіб.

Графік вивезення твердих побутових відходів

Комунальні служби оприлюднили графік вивезення твердих побутових відходів з кварталів міста на травень.
Дізнатись, в якому кварталі ви проживаєте, можна скориставшись нашим списком квартальних комітетів – > http://zolo.gov.ua/city-block-committees/

До уваги водіїв: на вулиці Гоголя встановлено нові дорожні знаки

З 24 квітня на вулиці Гоголя (від Шевченка до Миколаївської) встановлено нові дорожні знаки. З метою забезпечення безпеки руху пішоходів, особливо дітей, які прямують до шкіл, встановлено знаки, котрі зменшують автомобілепотік на цій ділянці дороги.

comments powered by HyperComments