Ремонтні роботи на центральному водогоні

Сьогодні, 6 жовтня, в другій половині дня у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на центральному водогоні в місті Золотоноша буде відсутнє водопостачання. Орієнтовний термін виконання робіт 2-3 години.

Конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору комунального майна

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору комунального майна технічно-експлуатаційного відділу управління житлово-комунального господарства.

Оренда екскаватора ЕО-2621

Управління житлово-комунального господарства має намір передати в оренду екскаватор ЕО-2621. За додатковою інформацією звертайтеся до спеціалістів управління за номером телефону 2-30-93

Оренда багатофункціонального трактора

Управління житлово-комунального господарства виконкому Золотоніської міської ради має намір здати в оренду багатофункціональний трактор (міні-навантажувач для комунального господарства) AVANT-745. За детальною інформацією звертайтесь до Управління за адресою: м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8

Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансово-господарського відділу

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  головного спеціаліста фінансово-господарського відділу управління житлово-комунального господарства.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади – головного спеціаліста фінансово-господарського відділу управління житлово-комунального господарства Золотоніського міськвиконкому.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору інспекції з паркування відділу муніципального інспектування управління житлово-комунального господарства.

Конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків

Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради з 23 січня 2020 року оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирними будинками в місті Золотоноша.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору комунального майна технічно-експлуатаційного відділу управління житлово-комунального господарства.

Конкурс на заміщення  вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору інспекції з благоустрою відділу муніципального інспектування управління житлово-комунального господарства.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста відділу контролю за благоустроєм управління житлово-комунального господарства.

Громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності

Оголошення про продаж комунального майна

Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради планується проведення продажу нежитлового приміщення (котельні) за адресою: м. Золотоноша, вул. Шепелівська, 14А.

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Приватне підприємство “Агроспецпроект”. Код ЄДРПОУ – 31352489. Інформує про наміри проводити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля. Планована діяльність, її характеристика, технічні альтернативи: перегляд та оновлення умов видобування питних підземних вод з ділянки “Агроспецпроект” Золотоніського родовища питних підземних вод, яка розташована в південно-західній частині м. Золотоноша

Зміни до правил приймання стічних вод

Правила розроблено з метою: захисту здоров’я персоналу систем збирання, відведення стічних вод та очисних споруд; запобігання псуванню обладнання систем водовідведення, очисних і суміжних з ними підприємств; гарантування безперебійної в межах регламентних норм роботи споруд очищення стічних вод та обробки осадів; гарантування, що скиди стічних вод з очисних споруд не спричинять згубного впливу на навколишнє середовище; гарантування, що осад може бути утилізований у безпечний і прийнятний для навколишнього середовища спосіб.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста інженерно-технічного відділу управління житлово-комунального господарства.

Квартирний облік

Громадяни, що не подали зазначений перелік документів у встановлені терміни, вважатимуться, як такі, що не потребують поліпшення житлових умов. Прийом документів здійснюватиметься з 01.10.2018 по 31.12.2018 по вул. Садовий проїзд, 8, кабінет №2, на першому поверсі приміщення Золотоніської міської ради.

Житлові будинки та земельні ділянки в недоглянутому стані

Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Золотоніської міської ради проводяться роботи по прийняттю в комунальну власність міста житлових будинків та земельних ділянок, що знаходяться в недоглянутому стані.

Водоохоронний режим

Забороняється розорювання земель, садівництво, городництво, будівництво дач, гаражів, мийок та обслуговування транспортних засобів і техніки, облаштування звалищ сміття, гноєсховищ, накопичення рідких, твердих побутових і виробничих відходів, будівельних матеріалів.

Обмеження руху на вулиці Незалежності

На проїзній частині вулиці Незалежності, навпроти Центру надання адміністративних послуг (БТІ) відбулося просідання ґрунту. Наразі аварійна ділянка огороджена. Причини просідання встановлюють. Водіїв та пішоходів просимо бути уважними та обережними, при русі вулицею враховувати дорожню ситуацію.

comments powered by HyperComments