Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Поточний ремонт приміщення простішого укриття Золотоніського центру надання соціальних послуг виконавчого комітету Золотоніської міської ради

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Конкурс на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста ЦНАП

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування головного спеціаліста відділу „Центр надання адміністративних послуг” на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

Конкурс на заміщення  двох вакантних посад у „Центрі надання адміністративних послуг”

Золотоніський міськвиконком оголошує  конкурс, на заміщення двох вакантних посад посадової особи місцевого самоврядування – адміністратора та однієї вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування головного спеціаліста відділу „Центр надання адміністративних послуг”.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення  вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – адміністратора відділу „Центр надання адміністративних послуг по м.Золотоноша”

Підстави відмови у державній реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (далі – державна реєстрація прав) проводиться: державним реєстратором; нотаріусом, який діє як державний реєстратор; державним і приватним виконавцем у випадках, визначених законом.

Проставити апостиль відтепер можна значно оперативніше

З 20 листопада 2015 року змінено порядок його проставлення на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України. Новий порядок дозволяє робити це через відділи державної реєстрації актів цивільного стану територіальних управлінь юстиції.

Плата за проведення реєстраційних дій щодо нерухомості

За проведення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень справляється плата (адміністративний збір). Адміністративний збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому подаються відповідні документи для проведення державної реєстрації прав, та округлюється до найближчих 10 гривень.

Куди звертатися щодо отримання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань для проставлення апостиля?

Апостиль – це спеціальний штамп, який проставляється на офіційних документах, що надходять від держав – учасниць Конвенції. Він засвідчує справжність підпису особи під документом і автентичність відбитку печатки або штампа, якими скріплено відповідний документ.

Маєте скарги на рішення, дії чи бездіяльність державних реєстраторів? Звертайтеся до Комісії з розгляду скарг у сфері державної реєстрації!

Кожен, хто вважає, що його права та інтереси порушені у сфері державної реєстрації має можливість абсолютно безкоштовно звернутись до Міністерства юстиції України або до його територіального органу з  відповідною скаргою. Для цього потрібно виконати простий алгоритм дій.

Що потрібно пам’ятати під час реєстрації прав на нерухомість?

З 1 січня 2019 року набрав чинності закон, що вирішує питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні.

Використання печатки або штампу при здійсненні незалежної професійної діяльності

Питання щодо використання печатки або штампу при здійсненні незалежної професійної діяльності самозайнята особа вирішує особисто в залежності від специфіки своєї діяльності, але є випадки коли чинне законодавство вимагає обов’язкового використання печаток.

Захисти свої права у сфері державної реєстрації!

Раніше існувала лише одна єдина можливість оскаржити рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора – це звернутися до суду. Зважаючи на те, що процедура судового розгляду не є безкоштовною, може затягнутися на місяці та може мати інші недоліки. Наразі існує альтернативний спосіб захистити свої права швидко, ефективно, та безкоштовно!

Розгляд скарг у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу

Територіальні органи Міністерства юстиції України розглядають скарги на рішення (крім рішення про державну реєстрацію прав), дії або бездіяльність державного реєстратора; на рішення (крім рішення, згідно з яким проведено реєстраційну дію), дії або бездіяльність державного реєстратора; на дії або бездіяльність суб’єктів державної реєстрації.

Адміністративний порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації прав у сфері державної реєстрації нерухомості

Державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень проводять державні реєстратори, що перебувають у трудових відносинах з суб’єктом державної реєстрації прав, нотаріуси шляхом внесення запису до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Суб’єктами державної реєстрації прав є: виконавчі органи сільських, селищних та міських рад, Київська, Севастопольська міські, районні, районні у містах Києві та Севастополі державні адміністрації; акредитовані суб’єкти.

Моніторинг реєстраційних дій

Контроль у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу здійснюється Міністерством юстиції України, у тому числі шляхом моніторингу реєстраційних дій у реєстрах з метою виявлення порушень порядку державної реєстрації державними реєстраторами, уповноваженими особами суб’єктів державної реєстрації.

Зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав на нерухоме майно

Рішення повинно містити вичерпний перелік підстав для зупинення розгляду заяви. Державний реєстратор не має права вимагати від заявника надання інших документів, крім тих, відсутність яких стала підставою для прийняття рішення про зупинення розгляду заяви, якщо інше не випливає з документів, що надані додатково.

Що потрібно знати, аби захистити свої інтереси у сфері державної реєстрації бізнесу та нерухомості?

При Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області діє Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (далі – Комісія), що забезпечує розгляд скарг у сфері реєстрації бізнесу та нерухомості. До повноважень Комісії належить розгляд скарг на рішення (крім рішення про державну реєстрацію прав та рішення, згідно з яким проведено реєстраційну дію); на дії або бездіяльність державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації.

Як отримати копії документів, що містяться в реєстраційній справі у паперовій формі

У разі якщо відповідно до Закону державна реєстрація проводиться Міністерством юстиції України та його територіальними органами, документи, що містяться в реєстраційній справі у паперовій формі, надаються за запитом заявника шляхом звернення до Міністерства юстиції України або його територіальних органів, що відповідно до закону уповноважені зберігати реєстраційні справи у паперовій формі.

Міністерство юстиції України здійснює контроль за діяльністю державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації

Контроль здійснюється шляхом: розгляду скарг, поданих відповідно до Закону України «Про звернення громадян»; моніторингу реєстраційних дій в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі – реєстри); розгляду обґрунтованих подань територіальних органів Мін’юсту (далі – обґрунтоване подання).

Строки для оскарження та розгляду скарг Комісією з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації

При Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області утворена постійно діюча Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, яка розглядає скарги у межах Черкаської області (скаргу можна подати або надіслати за адресою: бульв. Шевченка, 185, м. Черкаси, 18001): на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора; на дії або бездіяльність суб’єктів державної реєстрації.

comments powered by HyperComments