Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та/або очікуваної вартості предмета закупівлі

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. №710 «Про ефективне використання коштів» надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Назва предмета закупівлі Поточний ремонт приміщення простішого укриття

Золотоніського центру надання соціальних послуг виконавчого комітету Золотоніської міської ради

ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

Обґрунтування розміру бюджетного призначення 313 553,00 грн. розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до фактичної потреби на 2023 р.
Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі Обсяги визначено відповідно до потреби, що визначена відповідно до кошторисних розрахунків. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.
Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі Визначається з урахуванням положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Уповноваженого органу від 18.02.2020 № 275 та обрахована відповідно до середньо ринкового рівня цін.