50-та сесія міської ради

06 лютого 2020 року о 10-й годині у залі засідань міськвиконкому відбудеться 50 сесія міської ради VІІ скликання з переліком питань: про виконання міського бюджету за 2019 рік; внесення змін до міського бюджету на 2020 рік; вирішення питань земельних відносин, господарської діяльності та інші.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору комунального майна технічно-експлуатаційного відділу управління житлово-комунального господарства.

Конкурс на заміщення вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – начальника служби містобудівного кадастру управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин міста.

Конкурс на заміщення  вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування –  завідувача сектору інспекції з благоустрою відділу муніципального інспектування управління житлово-комунального господарства.

Конкурс на заміщення  вакантної посади

Золотоніський міськвиконком – м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, оголошує  конкурс, на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій.

49-та сесія міської ради

24 грудня 2019 року о 10-й годині у залі засідань міськвиконкому відбудеться 49 сесія міської ради VІІ скликання з переліком питань: про затвердження програми соціально-економічного розвитку
м. Золотоноша на 2020 рік, про затвердження міського бюджету на 2020 рік; внесення змін до міського бюджету на 2019 рік; вирішення питань земельних відносин, господарської діяльності та інші.

46-та сесія міської ради

До відома депутатів міської ради! 21 червня 2019 року о 16.30 у залі засідань міськвиконкому відбудеться 46 сесія міської ради VІІ скликання з переліком питань: внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, вирішення питань земельних відносин, господарської діяльності та інші.

comments powered by HyperComments