Села Золотоніської громади – приклад для наслідування. Активні, беручкі люди не чекають допомоги, а завзято йдуть до поставлених цілей.

– Ми задоволені, що маємо таких ініціативних людей у наших сільських громадах,  – зауважив на черговій нараді перший заступник міського голови Олег Масло.

Нещодавно у Благодатному відновлювали стадіон, а наразі вже енергійний староста Дмитро Шевченко «диригує» роботою з благоустрою в рідному селі.

 – Коли мені було 5 років ми з хлопцями у балці ганяли м’яча, натягували сітку між деревами, грали у волейбол, а на озерах купалися, ловили рибу, взимку – каталися на ковзанах і грали в хокей, – із захопленням згадує дитинство Дмитро Володимирович. Саме він став ініціатором облагородження зарослої западини у селі. Штучно утворену балку видно з вікна будинку молодого старости. – Раніше, – каже Дмитро, – не було можливості, із вступом на посаду з’явилися перспективи очистити Громилову балку і зробити з неї зону відпочинку для селян.

Карє’р в 37 тисяч квадратних метрів виник внаслідок видобування піску, який використовували для будівництва Черкаської дамби. Як результат у затишному заглибленні утворилися три озера і гірка. За останні 10-15 років улоговина заросла бур’янами, до неї навіть почали зносити сміття. Озера не чистилися близько 30 років.

 – Ми зібралися з небайдужими жителями села, випиляли дерева, повиривали коріння й дрібну рослинність. Паралельно домовилися з офісом водних ресурсів, що вони нададуть техніку, а наші сільгоспвиробники і жителі села допоможуть з пальним, – підкреслює Дмитро Володимирович.

Наразі чистять перше озеро. У планах заповзятливого господарника очищення другої водойми і пристосування дитячої гірки. У перспективі – очистити частину річки Золотоношка, що проходить територією села.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).