За словами заступника Золотоніського міського голови Олександра Флоренка, на міському каналізаційному колекторі вже замінили труби системи водовідведення на локації – від ресторану «Зустріч» і до парку Неверовського, протяжністю 650 метрів. Дійшли до того місця, де кілька років тому завершили перший етап реконструкції колектора. Як зазначив посадовець, з’єднали з новою системою, де був порив. Нині ця частина каналізаційної мережі працює у штатному режимі, з дотриманням усіх технічних норм. Як повідомляє видання Золотоноша.City, наразі відбувається засипання та ущільнення ґрунту, триває підготовка до асфальтування. Про це Флоренко повідомив на останній сесії Золотоніської міської ради.

– Бригада, що виконуватиме роботи на цій ділянці, розпочала демонтування старого бордюрного каменю і готує основу для подальшого асфальтування. Тверде покриття стелитимуть не тільки на розритому боці проїжджої частини, а охоплять всю ширину дороги та покладуть нові бордюри, − деталізував фронт робіт посадовець.

 Він поділився задумами на перспективу і зазначив, що надалі ремонтні роботи на міському колекторі просуватимуться від колишнього ресторану «Зустріч» у напрямку маслокомбінату. На цій ділянці так само мають замінити аварійні труби, ущільнити ґрунт і підготувати дорожнє полотно до асфальтування.

 – Якщо погодні умови сприятимуть, то впораємося з асфальтуванням до перехрестя Шевченка − Благовіщенська, а якщо ще більше пофортунить, рухатимемося далі до вулиці Богодухівська. Дуже сподіваємося на це, втім розуміємо, що на порозі – зима, тож доведеться роботи призупиняти, а відновлювати навесні, − заважує Олександр Анатолійович.

Багато золотонісців цікавляться, чи планують в ході асфальтування цієї частини центральної вулиці міста розмістити велосипедну доріжку. Як пояснив заступник міського голови, нинішнім проєктом це не передбачено, натомість готується інший, де у ході капітального ремонту всієї вулиці Шевченка з’являться й велодоріжки.

Трохи передісторії. Впродовж останніх років головна вулиця Шевченка перебуває у центрі уваги і все через те, щоб там пролягає мережа самоплинного колектора. Через зношеність труб там раз по раз з’являються провалля. Навесні цього року їх було відразу декілька. Причиною таких аварійних ситуацій стали зношені труби системи водовідведення, яка простягнулася аж на 7,5 кілометри. Для відновлення усієї мережі необхідні великі кошти. Тож міська влада, заручившись підтримкою держави, ухвалила рішення ремонтувати колектор частинами. Було визначено першочергові кроки.

 У 2016 році розпочали ремонтні роботи від парку Неверовського до колишнього приміщення податкової інспекції, тоді вдалося відновити 524 метри системи водовідведення. Наступного року, через колізії з екс-нардепом, роботи припинили. Цьогоріч вдалося залучити 35 мільйонів гривень з Державного бюджету, необхідних для ремонту ділянки другої черги. На ці потреби спрямували також 1 мільйон гривень з міського бюджету. Наприкінці вересня підрядна організація розпочала ремонт колектора.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).