22 листопада підключили освітлення до опор, встановлених  на одному з центральних в’їздів у село Благодатне.

– Багато односельців працюють у Черкасах чи в Золотоноші. Повертаючись ввечері додому маршруткою чи дизелем, до села від траси потрібно пройти ще метрів триста. Влітку – це не проблема, а восени, коли починає рано сутеніти – не дуже безпечно. З одного боку – стіна лісу, з іншого – розлогі кущі-хащі, – розповідає Ярослав Блоха, житель Благодатного. Він приємно вражений освітленим шляхом і з вдячністю говорить про керманича села Дмитра Шевченка.

Один з двох центральних в’їздів до села освітили навесні, наразі дійшла черга й другого.

– Стовпи встановили ще в травні, вчора підключили вісім ліхтарів. Вони «доводять» людей до перших будинків. Плануємо «освітити» село далі по лінії й мікрорайон, що розташований біля траси, – підсумував староста села. – Велика подяка керівництву нашої Золотоніської громади за те, що розуміє необхідність освітлення проблемного відрізку шляху і підтримує наші починання.

За словами очільника Благодатного, односельці активно долучаються до роботи, пропонують допомогу.

– На перехресті поблизу центрального в’їзду до села є пішохідний перехід. Його теж потрібно освітити. Ним користуються багато місцевих і приїжджих гостей. У нічну пору доби там особливо аварійно-небезпечна ділянка. Намагатимемося від цієї ж лінії підключити нові ліхтарі й обладнати освітлення переходу, – наголосив перший заступник міського голови Олег Масло.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).