9 листопада у всіх загальноосвітніх навчальних закладах Золотоніської громади пройшов І етап XХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Цього року в ньому взяли участь 1499 учнів 3-11 класів.

Традиційно цього дня молодші школярі зібралася у стінах навчальних закладів громади у вишиванках і з чудовим настроєм, адже їхні наставники приготували безліч чудових творчих завдань.

У 5-11 класах шкіл громади провели заходи інформаційного та інтерактивного характеру.

У зв’язку з переходом у червону зону другий етап конкурсу відбувся 20 листопада у режимі он-лайн. На рівні громади змагалися 52 переможці шкільних етапів. Найкращі результати продемонстрували учні гімназії ім. С.Д.Скляренка, спеціалізованої школи № 2 та загальноосвітніх шкіл № 3 та №6.

За попередніми результатами четверо школярів міста, а саме: Вікторія Шеремет (3 клас зош №, вчитель Наталія Дубинець), Володимир Калюжний (4 клас СШІТ №2, вчитель  Алла Капля), Маргарита Постригань (5 клас гімназії, вчитель Віта Щепетна) та Мирослава Харченко (9 клас зош №6 вчитель  Тетяна Грекало) візьмуть участь в обласному етапі конкурсу з української мови.

Нагадаємо, що переможцям конкурсу призначаються щомісячні іменні стипендії Президента України на календарний рік, починаючи з 1 вересня.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).