22 листопада працівники КП «Міський водоканал» почали зрізати старе покриття на аварійній ділянці по вулиці Шевченка. За словами очільника комунального підприємства Сергія Кузнєцова, від парку Неверовського по вулиці Шевченка до амбулаторії №1 – заасфальтують дорогу суцільним полотном. А від колишнього ресторану «Зустріч» до перехрестя машинобудівного заводу – спочатку тільки ліву частину. Наразі робітники проводять ущільнення грунту зліва, де здійснена заміна труб, та знімають дорожнє покриття з правої смуги.

Початковим проектом передбачалася заміна асфальтового покриття лише на ділянці, де пролягає колектор. Проте, перший заступник міського голови Олег Масло вніс пропозицію відкоригувати проект і передбачити асфальтування всієї ширини дороги із повною заміною бордюрного каменю. «Залишити не заасфальтованою півдороги – не по-хазяйськи!», – наголосив він.

– Приносимо вибачення за незручності, які тривають трохи довше, аніж ми планували, – зауважує перший заступник міського голови Олег Масло. –

– Для укладання труби і засипання піском потрібен ще тиждень. Окреслити часові рамки тривалості робіт з укладання асфальту зараз складно, все залежить від погодних умов.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).