23 листопада у Золотоноші випав перший сніг. При температурі-3 градуси він пролежав сім з половиною годин, не завдавши клопоту господарникам. Проте, за словами начальниці Золотоніської метеостанції Валентини Рибак, зима наближається впевненими кроками.

На нараді керівників комунальних служб, яка відбулася під головуванням першого заступника міського голови Олега Масла, комунальні служби звітувалися про готовність до непогоди. Близько 800 тонн піщано-сольової суміші для посипання доріг від ожеледиці вже запасли працівники ПрАТ «Золотоношарембуд».

– Техніка готова, люди теж в повній «бойовій» готовності – зазначає очільник товариства Володимир Клімов. – Цього року близько 100 тонн піску на приготування посипальної суміші міській раді надасть керівництво машинобудівного заводу. Це додатковий об’єм протиожеледного реагенту для вулиць міста.

Робітники ПрАТ «Янтарь» теж не пасуть задніх. За минулий тиждень вони забезпечили безперебійну роботу системи водопостачання у багатоповерхівках по вул. Незалежності,45, Шевченка,62, Баха,90, Шепелівська, 14. Відремонтували каналізаційні мережі у будинках №№115, 131, 73 та 235 по вулиці Шевченка і Євгена Півня,8. Провели ревізію покрівель багатоквартирників у районі вулиці Баха та на Шевченка 38, 233, 235. На 2-поверхівці №47 по вул. Богодухівська зняли аварійну облицювальну плитку. Продовжують поточні ремонти під’їздів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).