Велосипедний спорт у Золотоноші активно розвивається. Останнім часом все більше людей пересідають з-за автомобільного керма на велосипеди. Цьогорічний велопробіг підтвердив, що золотонісці люблять велоспорт.

Останній захід надихнув і міського голову Віталія Войцехівського. За його ініціативи люди, які активно користуються двоколесним конем отримали сучасні світодіодні катафоти. “Багато містян їздять на велосипеді і в ранковий, і в нічний час. Такі от катафоти дуже зручні, безпечніше їздити вулицями з підсвіткою. Я особисто знаю і молодь, і людей поважного віку, і працівників золотоніських підприємств, які активно долучаються до велоспорту. саме тим, хто не мислить свого буття без велосипеду і були подаровані невеличкі презенти ” – коментує міський голова.

Окрім того, за останні кілька років набув популярності біеміксинг – один з найбільш екстремальних і видовищних видів велоспорту, причому основна аудиторія шанувальників BMX  –  саме на молодь. У нашому місті формується справжня спільнота біеміксерів – це кілька десятків хлопців, наймолодшому серед яких – 10 років, а найстаршому – 21, які тренуються на своїх модифікованих велосипедах майже кожного дня у будь-яку погоду та завжди готові продемонструвати свої сальто всім охочим. Минулого тижня місцеві біеміксери долучилися до Велопробігу Єдності, ця молодь також отримала чудові подарунки від місцевої влади – LED ліхтарі.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).