Два дні тривали роботи з переукладання аеродромних плит на вулиці Сагайдачного, якими її вистелили ще 20 років тому. За цей час експлуатації викладене покриття добряче просіло. До непрофесійно вистелених плит додалося розмивання грунту дощовими і талими водами, що стікали косогором з усієї околиці. Обладнати хоча б примітивну систему водовідведення – про це у ту пору ніхто не переймався.

У понеділок, 9 вересня, дорожники зняли 8 плит. Під кожну з них засипають по 7,5-8 кубометрів піску і ущільнюють його за допомогою віброплити. Наступного дня підняли ще 6 таких бетонних площин. Комунальники дивуються: під плитами водою зроблені урвища, схожі на катакомби. Роботу ускладнює наявність прокладеної газової труби під дорогою. Тому до поставленої задачі ставляться з особливою ретельністю. У ремонті задіяні енергетики Золотоніського РЕМу, які знеструмили ділянку, щоб убезпечити роботу вантажопідйомного крана.

Протягом двох днів переуклали 21 аеродромну плиту і підсипали та ущільнили 600 кубометрів піску

Дорога вулицею Сагайдачного веде до Струнківського кладовища. Містяни потерпали від незручностей, не маючи змоги дістатися до могил рідних. Особливий дискомфорт відчували напередодні поминальних днів, коли на цвинтар добиралися родичі звідусіль.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).