80% всіх медичних послуг можна отримати у сімейного лікаря чи лікарки?

Золотоніські лікарі та лікарки відповіли на найпоширеніші питання пацієнтів про користування послугами сімейної медицини

Ви підписали декларацію із сімейним лікарем чи лікаркою, але звертаєтесь лише за лікарняним, коли захворіли на сезонні недуги? Маємо новину — ви використовуєте сімейну медицину лише на кілька відсотків.

Медики й медикині первинної ланки надають величезний спектр медичних послуг — від електронного направлення на медикаменти за програмою «Доступні ліки» до паліативної допомоги.

Детальніше про медичні послуги, взаємодію між пацієнтами та лікарями, а також про права людини під час консультації у сімейних лікарів та лікарок розповіли медики й медикині Золотоніського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, за ініціативи директора установи Олександра Прокопчука.

ПОСЛАННЯ НА ВІДЕО:

https://youtu.be/Gl1l3HnbskA

Олександр Прокопчук — сімейний лікар, директор центру ПМСД, член ГО «Медичні лідери», медичний інфлюенсер та амбасадор соціального проєкту «Твій сімейний лікар». Команда проєкту активно  розвиває лікарські професійні спільноти у 8 областях України. Крім того, «Твій сімейний лікар» розробив кілька онлайн-курсів для сімейних лікарів та лікарок. Навчання на цих курсах пройшли понад 10 тисяч працівників та працівниць первинної ланки медицини.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).