24 березня відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Золотоніської міської ради, під час якого розглядалися питання щодо вчинення громадянами адміністративних правопорушень, а саме: порушення Правил благоустрою громади.

На розгляд адміністративної комісії надійшло 10 адміністративних протоколів на жителів міста за порушення статті 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», складених працівниками сектору інспекції з благоустрою УЖКГ за період з 20 по 24 березня.

У п’ятницю, коли до Золотоноші саме завітали гості з Харкова, Одеси, Києва та Черкас, через необережність чи то недбальство невідомої особи зайнялася пожежа очерету навколо водойми в центральній частині міста. Не гаючи часу муніципали вирушили на місце події паралельно викликавши ДСНС. Стовп диму, який здійнявся до гори відразу дав зрозуміти масштаби пожежі. Ось так мешканці зустріли плавців з України.

Під час розгляду справ було виявлено, що у деяких порушників не укладений договір на вивіз твердих побутових відходів. Ці особи своїми діями порушили Правила благоустрою міста, зокрема п.5.11 – власники будинків приватного сектору міста та підприємства, які не мають спеціалізованої техніки для вивезення твердих побутових відходів, зобов’язані укласти договір на вивіз твердих побутових відходів.

Погодимось з тим, що більшість все-таки ж дотримуються правил і відправляють сміття до призначених баків. Але як говорять: «що занадто – то не здраво». Вчора мали змогу спостерігати ситуацію як один «добродій» вирішив позбутися будівельного сміття (досить у великій кількості), відправивши його до контейнеру призначеного для решток їжі, пакетів, пляшок, тощо. Словом, звичайна неповага до комунальних служб, міської влади і всіх людей, які користуються цим майданчиком збору сміття. Нагадаємо, що тариф, який сплачує міська рада за вивіз такого сміття, передбачає накопичення ТПВ – 2.2 м³ в рік.

 

Шановні мешканці Золотоніської громади, вкотре хочемо наголосити, що у місті  інспектори з благоустрою постійно здійснюють рейди по виявленню незаконних сміттєзвалищ, палінню листя та гілля. Штрафні санкції не передбачають жодних пом’якшень для порушників, особливо зараз, у період воєнного стану. Тому знову і знову просимо кожного ставитися з розумінням, бути свідомими, утриматися від вчинення адміністративних правопорушень та обов’язково дотримуватись норм і правил благоустрою територій міста та населених пунктів громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).