У теплий день п’ятниці у золотоніському басейні на базі гімназії імені С. Д. Скляренка відбулось офіційне відкриття чемпіонату України (триборство) та відкритого чемпіонату міста Черкаси з морського багатоборства (триборство та акватлон), де діти з усіх куточків України протягом трьох днів продемонстрували свої професійні здібності.

У змаганнях з плавання узяли участь близько 200 спортсменів, шість команд з Київської області, Харкова, Одеси, Києва, Черкас та Золотоноші. Приємно відзначити, що дистанційно візьмуть участь команди з Херсонської та Івано-Франківської областей, Тернополя та Маріуполя.

На офіційному відкритті заходу був присутній народний депутат України Віталій Войцехівський та заступник міського голови Олександр Флоренко. Гості щиро привітали учасників змагань, подякували їм за невичерпну енергію в розвитку морських багатоборств і акватлону та побажали успіхів.

Як підкреслив Віталій Войцехівський, завершення побудови мало співпасти з відкриттям такої ж закритої водойми у Маріуполі. Запевнив, що прийде час, і це місто теж прийматиме всеукраїнські змагання.

«Ви всі обрали вірний шлях – шлях спорту та здорового способу життя. Такі турніри як сьогодні, особливо у нелегкий час, це важлива можливість підтримувати ваші спортивні результати і хоча б трішки відволіктися від страшних подій, які ми спостерігаємо в нашій країні», – зазначив Олександр Флоренко.

Під завершення офіційної частини Віталій Олександрович вручив діткам подарункові набори із символікою міста. Щастю маленьких спортсменів не було меж. Також подяками голови Всеукраїнської федерації морських багатоборств та акватлону України Ольги Орлової нагородили народного депутата Віталія Войцехівського, директора Золотоніської ДЮСШ Олександра Шевченка та директора гімназії ім. С.Д. Скляренка Валентину Боченкову.

Вітаємо чемпіонів і учасників змагань, які показали відмінну фізичну підготовку та неймовірний бойовий дух!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).