24 березня під головуванням виконуючої повноваження міського голови – секретаря міської ради Наталії Сьомак відбулася 28 сесія депутатів Золотоніської міської ради VIII скликання. На порядок денний винесено 89 питань, які попередньо детально розглянули та опрацювали на постійних комісіях.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять золотонісців, всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів.

У процесі роботи депутати внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку Золотоніської громади на 2023 рік, Програми «Турбота» та Програми підтримки внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб, що тимчасово проживають на території Золотоніської ТГ, згідно з якою буде збільшено розмір грошової допомоги міської ради на придбання твердого палива ВПО. Питання про затвердження Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2023 рік було знято з розгляду сесії та повернуто на доопрацювання.

Депутатський корпус ознайомився та затвердив звіти про діяльність управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин і про діяльність Деньгівського старостинського округу за 2022 рік. Тепер на наступних сесіях кожен старостинський округ нашої громади прозвітує про виконану роботу за зазначений період. Окрім того, розглянули питання, що стосуються управління майном комунальної власності та земельних відносин.

Під час обговорень питань «Різного» було поушено питання про відновлення роботи фонтану. Втім, для його функціонування цього року необхідний капітальний ремонт. Тож, надалі це питання буде детально опрацьовуватись.

Загалом сесія міської ради була конструктивною та плідною. У результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).