Сьогодні перший заступник міського голови Олег Масло та заступник міського голови Олександр Флоренко спільно з народним депутатом України Віталієм Войцехівським завітали до оновленого приміщення амбулаторії №2 Золотоніського міського центру медико-санітарної допомоги, де вже облаштували дитячу зону.

Зі слів директора центру ПМСД Олександра Прокопчука, ідея створення зони відпочинку та комфорту для дітей з’явилась у нього після проходження курсів «Кращі практики управління закладом охорони здоров’я». Відвідуючи подібні центри у Каневі, Умані, Шепетівці, Вознесенську, паралельно обмінювався досвідом.

Варто зазначити, що куточки встановлені з метою покращення обслуговування та задоволеності діток від перебування у амбулаторії. Тепер поки маленькі пацієнти чекають своєї черги до лікаря, вони зможуть гратися іграшками, малювати та дивитися мультфільми, словом, зайнятися улюбленими справами.

Донедавна амбулаторія зазнала капітального ремонту – тепер вона з новим обладнанням та абсолютною доступністю. У приміщенні медустанови сьогодні є зона очікування, реєстратура, кабінети лікарів, процедурна, перев’язувальний кабінет, кабінет щеплень, дитяча зона та інші кімнати.  Заклад цілком відповідає сучасному рівню надання первинної медичної допомоги. Так, сімейна медицина ще більш стає наближеною до золотонісців.

На цьому не зупиняємось. Спільними зусиллями плануємо облаштувати також інші амбулаторії центру медико-санітарної допомоги.

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).