Робоча група з розробки Стратегії розвитку перспективної Золотоніської ТГ до 2027 року оголошує конкурсний відбір технічних завдань (ТЗ) до Плану реалізації Стратегії.

Технічні завдання, які відповідають завданням Стратегії розвитку перспективної Золотоніської  (Додаток 1) за формою (Додаток 2) приймаються у  паперовому та у електронному вигляді за адресою: 19702, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 8, каб. 11, а також за електронною поштою: zolo_economic@ukr.net

Термін прийняття зазначених документів до 01.10.2021 року.

Телефон для довідок: 04737 – 2-38-50 Остроглазова Вікторія Володимирівна, Буряк Олена Іванівна

 Технічне завдання до Плану реалізації Стратегії розвитку перспективної Золотоніської ТГ до 2027 року


22 січня 2021 року відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Золотоніської територіальної громади на 2021-2027 роки. У зв’язку із заходами запобігання розповсюдження короновірусної хвороби, частково з членами робочої групи питання оговорювалися в телефонному режим та в онлайні.

До складу робочої групи входить 29 осіб – представники органів місцевого самоврядування, старости сіл, керівники установ, підприємств і організацій, лідери громадських організацій, молодь. Стратегія розвитку громади – не просто документ з цифрами, це визначення майбутнього, до якого прагне громада.

Основна перевага громади, яка має Стратегію розвитку – вона знає чого хоче досягнути, які потрібні ресурси, що для цього треба зробити, коли і якими силами. Фактично довгострокове планування визначає, звідки брати ресурси для досягнення цілей і як їх розподіляти.

На засіданні обговорили план заходів та строки написання Стратегії, яка від цього користь, суть планування та функції робочої групи, затвердили зміст двох анкет для підприємців та мешканців громади. Таке опитування дасть змогу визначити основні проблеми, які існують в громаді та перспективи розвитку на майбутнє, час їх проведення. Запрошуємо долучитися до розробки даного документу всіх небайдужих мешканців нашої громади!

Всі ці дії націлені на виявлення першочергових проблемних питань та пошуку шляхів їх вирішення. Кожна думка мешканця громади, який долучиться до створення Стратегії розвитку, буде надана на розгляд членам робочої групи.

Офіційні документи:

 Протокол №5 засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Золотоніської ТГ
 Соціально-економічний аналіз Золотоніської територіальної громади. Матеріали до стратегічного плану розвитку Золотоніської територіальної громади
 Протокол №4 засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Золотоніської ТГ
 Протокол №3 засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Золотоніської ТГ
 Аналіз анкети підприємця Золотоніської ОТГ
 Аналіз анкети мешканців Золотоніської ОТГ
 Протокол №2 засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Золотоніської ТГ
Розпорядження міського голови від 29.12.2020 №136 “Про робочу групу з розробки Стратегічного плану розвитку Золотоніської територіальної громади”
 Протокол №1 засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Золотоніської ТГ

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).