18 листопада працівниці Золотоніського Центру соціальної допомоги отримали 16 нових велосипедів, пише Золотоноша.сіті. За словами директорки Центру Людмили Неліної, на серпневій сесії міської ради з місцевого бюджету виділили додаткові кошти на придбання велосипедів для соціальних робітників і трьох медичних сестер, які обслуговують людей вдома. Як зазначила Людмила Тіборівна, була проведена тендерна процедура через офіційний майданчик електронної системи публічних закупівель України ProZorro. Програма обрала переможця, саме того, хто найбільше відповідав усім заявленим вимогам. Було декілька учасників. Тендер виграла компанія із Дніпра, яка випускає велосипеди українського виробництва. Із заводу отримали і сертифікати якості, – каже керівниця центру.

Новим транспортом їздитимуть робітниці, велосипеди яких – власні та службові – вже відслужили більше 10 років і виходили з ладу. Двоколісні – це необхідний атрибут соціального працівника. Щоб обслужити своїх підопічних і виконати їхні замовлення, жінкам треба добряче покрутити педалі. Доводиться їздити на великі відстані чи в якусь установу за довідкою, чи в банк для оплати послуг, магазин або ж на базар. І часто з великими сумками. На кожному велосипеді встановлено по дві корзини, які спеціально замовляли на заводі для перевезення багажу, а за потреби можна буде і мобільне медичне обладнання прилаштувати. Це, безперечно, спростить роботу робітників Центру.

Як каже Людмила Неліна, велосипеди відповідають усім вимогам техніки безпеки. На них безпечно їздити у будь-яку пору доби. Крім того, у комплекті додатково йдуть по дві шини і стільки ж камер, а це запас на заміну. Варто додати, що й виготовлені вони з металу кращої якості. Посадовиця пояснює, що за нормативними документами велосипед має прослужити 10 років. Саме такий гарантійний термін і заявляє виробник.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).