Працівники дільниці благоустрою ПП «Базис плюс» завершили осінні роботи на клумбах міста. Напередодні вони демонтували з алеї троянд букет із двохсот петуній. Про це  розповідає видання Золотоноша.City.

Директор підприємства Олена Козлова уклала договір на закупівлю ялинок до свята. Тож, головний атрибут Нового року на центральній площі міста та у селах Золотоніської ОТГ таки з’явиться.

За словами Олени Олександрівни, нині йде підготовка до наступного сезону: у теплиці господарниці пасинкують вирощені квіти, сортують насіннєвий матеріал та обговорюють, чим засіяти берегову зону річки Золотоношка для укріплення і водночас декору.

Відремонтували тракторець «Авант», який при потребі використовуватимуть для утримання тротуарів у зимовий період. Наразі є у достатній кількості придбаний минулоріч препарат «Антилід», яким обробляли пішохідні зони.

Як запевнив директор ПрАТ «Золотоношарембуд» Володимир Клімов, техніка для очищення від снігу і посипання доріг готова до сезону: її «перевзули» та протестували роботу комплексної дорожньої машини. Не дивлячись на обіцянки синоптиків про теплу, малосніжну зиму, на території товариства підготовлена піщано-соляна суміш.

Яким чином утримуватимуться дороги у селах Золотоніської громади − за усталеними правилами сільських рада, чи за новими умовами – цим питанням займатиметься начальник управління ЖКГ Олександр Флоренко.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).