4 серпня під головуванням виконуючої повноваження міського голови – секретаря міської ради Наталії Сьомак відбулося друге планерне засідання 32 сесія депутатів Золотоніської міської ради VIII скликання.

Хвилиною мовчання депутати вшанували пам’ять полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, які загинули внаслідок повномасштабного вторгнення російських окупантів.

Надалі розглянули та прийняли відповідні рішення стосовно 2 питань порядку денного та 6 питань з голосу.

Левова частка рішень, прийнятих депутатами на цьому засіданні, стосувалась підтримки Збройних Сил України та інших підрозділів Сил оборони. У процесі роботи народні обранці прийняли рішення безоплатно передати військовій частині генератори, внесли зміни до Програми підтримки ЗСУ, згідно з якими сума субвенції військовим збільшена. Також депутати вирішили збільшити загальну суму матеріальної допомоги на поховання.

Традиційно під час сесії були розглянуті фінансові питання, зокрема, внесення змін до бюджету громади. Присутні одноголосно підтримали пропозицію облаштувати Алею пам’яті з портретами загиблих героїв Золотоніської громади, яка буде знаходитися в Меморіальному парку.

Депутатський корпус підтримав рішення затвердити детальний план території швейної фабрики, вважаючи його уточненням діючої містобудівної документації, у межах розробки. Виконком, зі свого боку, при розробці містобудівної документації врахує, затверджений даним рішенням, детальний план території.

«Шановні депутати, на кожній сесії ми з вами виділяємо від 1,5 до 2 млн. гривень на різні підрозділи ЗСУ. Але, у зв’язку з тим, що майже все перевиконання бюджету за липень ми віддаємо субвенцією на обласну військову адміністрацію для підтримки обороноздатності регіону, це буде перша сесія, на якій ми не зможемо задовольнити потреби підрозділів, які до нас звернулися. А на сьогоднішній момент у нас звернень майже на 2,5 млн», – зауважив заступник міського голови Олександр Флоренко.

Олександр Анатолійович запропонував увесь депутатський фонд перекинути на закупівлю обладнання, яке необхідне для наших захисників. З його слів, це зможе перекрити майже половину тієї потреби, яку зараз маємо.

Більшість депутатів підтримало цю ідею, але лише одиниці виявили бажання розподіляти свій фонд самостійно.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).