7 серпня у залі засідань міської ради фахівцями Черкаського обласного центру соціальних служб проведено перший етап навчання прийомних батьків та батьків-вихователів Золотоніської громади, з метою посилення їх виховного потенціалу та підвищення рівня компетентності.

Батьки взяли участь в навчанні, щоб отримати відповіді на питання, які виникають в процесі виховання дітей, розглянути найпоширеніші приклади проблемних ситуацій, обмінятись досвідом.

Учасників навчання привітав секретар ради Наталія Сьомак:

– Хочеться висловити тільки найщиріші слова вдячності та поваги за вашу роботу. Адже, те, що ви робите – це подвиг, на який не кожен може наважитися. Ви дали дітям найголовніше – родину, щастя виховуватися в сім’ї. Відкрили їм своє серце, розділили свою любов. Дякуємо за вашу небайдужість та бажання допомогти тим діткам, які цього потребують.

Також Наталія Олексіївна подякувала гостям за ту роботу, яку вони проводять з сім’ями, їх психологічну підтримку.

У Золотоніській громаді на сьогодні функціонують 7 прийомних сімей, які виховують 13 дітей та 5 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 35 дітей. Всі сім’ї мають позитивний досвід виховання.

Служба у справах дітей, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Золотоніської міської ради постійно підтримує тісний зв’язок з сім’ями, та ставить за мету разом з батьками зробити все можливе для захисту законних прав та інтересів дітей, які втратили біологічні сім’ї.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).