Сьогодні, 6 серпня, професійне свято відзначають захисники неба – Повітряні Сили Збройних Сил України.

Професіоналізм і героїзм наших льотчиків, зенітників, радіотехніків та їх злагоджена робота наводять жах на окупантів та навіть породжують легенди.

Напередодні цього дня у Золотоноші привітали усіх причетних зі святом та за сумлінне виконання службових обов’язків, високі показники у службі, проявлені мужність й відвагу під час виконання бойових завдань у складі операції об’єднаних сил нагородили почесними грамотами.

Привітати прийшли народний депутат України Віталій Войцехівський, начальник Золотоніської РВА Ірина Тернова, заступник голови Золотоніської районної ради Валентина Ярош та заступник міського голови Олександр Флоренко.

“Ви виконуєте надзвичайно важливу роботу у збройному протистоянні з ворогом як в повітрі, так і на землі. Дякую вам, що ви кожного дня в строю, і завдяки вам ми, дорослі, та наші діти відчувають себе захищеними. Ми знаємо вашу міць. Знаємо вашу стійкість та могутній потенціал. І тільки з вірою у Повітряні Сили ми обов’язково переможемо!”, – висловив щирі слова подяки та шани Олександр Флоренко.

Виконавчий комітет Золотоніської міської ради,схиляючи голову, віддають данину пам’яті загиблим та дякують нашим Повітряним Силам за десятки збитих ворожих ракет, які не долетіли до цілі, за спокійне небо над головою і можливість працювати та підтримувати економіку країни.

Вічна пам’ять та слава Героям, які не повернулися з бойових вильотів, героїчно загинули, утримуючи позиції, та до кінця виконали свій обов’язок перед Україною!

Слава Повітряним Силам ЗСУ!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).