Сьогодні, 25 квітня, під головуванням першого заступника міського голови Олега Масла відбулося засідання виконавчого комітету Золотоніської міської ради, на якому було розглянуто низку питань щодо звітів комунальних підприємств та забезпечення життєдіяльності громади.

Члени виконавчого комітету заслухали звіти начальників фінансового управління Олени Коваленко «Про виконання бюджету Золотоніської міської територіальної громади за І квартал 2023 року» і відділу прогнозування та розвитку громади Вікторії Остроглазової «Про виконання Програми міжнародного співробітництва у 2022 році». З метою контролю за реалізацією державної політики у сфері міжнародних відносин і взаємодії з міжнародними організаціями міська рада продовжуватиме реалізацію заходів Програми міжнародного співробітництва у 2023 році.

Також виконавчий комітет заслухав та затвердив звіти про фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств міської ради – «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», «Золотоніська багатопрофільна лікарня», «Міський водоканал», «Золотоніський міський ринок», «Золотоніське видавничо-поліграфічне підприємство» – за 2022 рік.

За результатами розгляду з усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).