Золотоніські енергетичні мережі: було повідомлено про аварійну ситуацію з пошкодження кабелю на лінії електромережі центральної районної лікарні, внаслідок якої не було світла близько 15 хвилин; зараз на місці працюють фахівці РЕМу. Загалом ситуація на енергосистемі контрольована, дефіцит потужності не прогнозується.

Завдання: з настанням середньодобової температури повітря (20’С) розпочати роботи з прокладання резервної лінії енергетичної мережі міста та оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни ситуації на електромережі міста.

КП «Міський водоканал»: підприємство працює в штатному режимі. Продовжуються роботи зі встановлення загальнобудинкових лічильників. Станом на 25 квітня залишилося встановити 2 лічильники.

Завдання: відремонтувати об’єкт благоустрою (частину дворового проїзду) по вулиці Шевченка, 30, який було пошкоджено під час проведення аварійних робіт.

ПрАТ «Янтарь»: повідомили, що у місті проводять посилені роботи з аварійного ремонту покрівель та тамбурів багатоповерхівок, планові весняні обходи та обстеження будівель у зв’язку із інтенсивною дощовою погодою минулого тижня.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

ТОВ «380V»: загалом підприємство працює в штатному режимі, фахівці підприємства продовжують аварійно – відновлювальні роботи на мережі вуличного освітлення громади за зверненнями мешканців. Сьогодні роботи з аварійного ремонту будуть проводитися на підстанції у селі Деньги. Також керівник підприємства додав, що фахівці спостерігають несанкціоноване споживання мешканцями вуличного електроживлення. Згодом наголосив на тому, що втручання в міські мережі освітлення може сильно пошкодити всю систему вуличного освітлення, а також розцінюється як крадіжка електроенергії, що тягне за собою наслідки.

Завдання: перевірити несанкціоновані підключення до міських мереж освітлення.

Начальник управління ЖКГ: повідомив, що напередодні поминальних днів комунальники приділяли більшу увагу на непроїзні території кладовищ та проводили заходи з їх улаштування. У місті проведено ямковий ремонт асфальтного покриття на таких вулицях, як: Троїцька, Монастирська, Семенівська. Також інформував про початок підготовчих робіт до поточного ремонту дорожнього покриття на вул. Шевченка та вул. Ринкова.

Завдання: розпочати дорожні роботи в селах громади та вжити заходів щодо аварійного стану сходів біля амбулаторії у с. Деньги.

Служба благоустрою: очільниця доповіла про посилену роботу підприємства, особливо напередодні поминальних днів. Зокрема, на території громади активно тривають роботи з  висаджування клумб, косіння трави, підмітання прибордюрної частини дороги та посадки дерев.

Завдання: провести роботи з благоустрою у селах громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).