26 квітня є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Серед них були й представники Золотоніської громади. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людського героїзму, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

З цієї нагоди представники влади, учасники Золотоніської міської організації «Союз Чорнобиль», жінки та родичі загиблих учасників ліквідації аварії, представники ДСНС та національної поліції поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС.  Учасники заходу вшанували річницю трагедії хвилиною мовчання.

Вже 37-й рік біль і тривога Чорнобиля залишається у наших серцях. Ці відчуття змушують кожного зупинитись і озирнутись у той страшний 1986-й. Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі події та імена мужніх людей, які виявили жертовність і ціною власного життя й здоров’я зупинили ядерну катастрофу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).