3 липня – День зенітних ракетних військ України. Цим воїнам довірена надважлива місія – берегти від ворожих обстрілів наші міста, стратегічні об’єкти, позиції та людей.

Навіть у своє свято, попри щоденну виснажливу роботу, воїни зенітних ракетних військ старанно виконують свої бойові задачі майстерно та вправно, продовжують шукати вигідні позиції, щоб якомога ефективніше знищувати повітряні цілі противника. Тож, сьогодні у міському Будинку культури для воїнів зенітних ракетних військ лунали слова привітання та щирої подяки.

З вітальним словом до присутніх звернувся командир зенітного ракетного полку імені Максима Кривоноса, полковник Артем Носуля. Від себе побажав професійних звершень, досягнень та запропонував вшанувати хвилиною мовчання загиблих Героїв, які віддали життя за майбутнє нашої держави. Також Артем Миколайович подякував міській раді за постійну підтримку та фінансову допомогу.

Окрім того, до заходу долучилися секретар Золотоніської міської ради Наталія Сьомак, заступник міського голови Олександр Флоренко, начальник Золотоніської РВА Ірина Тернова, помічник-консультант народного депутата Верховної Ради України Віталія Войцехівського Мар’яна Ніщенко та голова районної ради Борис Євмина. Дякуючи за важку та небезпечну працю, сумлінне служіння українському народові, міська рада та районна військова адміністрація вручили Захисникам подяки і символічні подарунки.

«Ви своїми силами наближаєте нашу Перемогу. І саме вам, нашим Героям, ми висловлюємо щиросердну подяку не тільки сьогодні, а кожного дня, кожної хвилини, кожної секунди нашого буття. Завдяки вашій сміливості та незламності, ми можемо бути впевненими у чистоті нашого небесного простору», – звернулася до присутніх у залі Наталія Сьомак.

Зі свого боку Олександр Флоренко подякував нашим хранителям неба за те, що діти Золотоніської громади мають можливість ходити до школи, відвідувати дитячий садок та відпочивати на літніх канікулах.

Традиційно з музичними та танцювальними композиціями для винуватців свята виступили наші артисти міського Будинку культури. Глядачі, як завжди, отримали масу задоволення від неповторної та професійної концертної програми.

 

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).