Шана та довіра громадян – найголовніша оцінка діяльності правоохоронних органів. В складних умовах війни працівники поліції не лише протидіють злочинності та забезпечують правопорядок, а й виконують додаткові обов’язки та функції – несуть службу в зонах бойових дій, захищаючи країну від ворога.

Саме сьогодні, 4 липня, з нагоди Дня Національної поліції України керівництво міста та району в особі заступника міського голови Олександра Флоренка, начальника Золотоніської РВА Ірини Тернової та голови районної ради Бориса Євмини, разом з помічником-консультантом народного депутата Верховної Ради України Віталія Войцехівського Мар’яною Ніщенко привітали весь особовий склад Золотоніського районного відділу поліції ГУНП в Черкаській області.

 

«Від імені всієї нашої громади дякую правоохоронцям за сумлінне виконання службових обов’язків та готовність прийти на допомогу тим, хто її потребує. Робота поліцейських завжди була і буде основою для правопорядку в Україні. Ви героїчно воюєте на своєму фронті. Завдяки вам наше місто та навколишні населені пункти тримають міцний тил та гуманітарний хаб нашої держави у її нелегкі часи», – привітав винуватців свята Олександр Флоренко.

За досягнення високих показників у службовій діяльності, вірність присязі працівника поліції та зразкове виконання службових обов’язків працівники національної поліції були нагороджені подяками, відомчими заохочувальними відзнаками, медалями: «за 15 років сумлінної служби», «за 20 років сумлінної служби» та «Ветеран служби».

На честь професійного свята міська рада подарувала сертифікат на закупівлю меблів районному відділу поліції, які вже найближчим часом забезпечать комфорт та затишок приміщення. Також на попередній сесії міської ради було прийнято рішення про продовження ремонту фронт-офісу Золотоніського поліцейського відділу.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).