Більше ста представників із п’ятнадцяти громад України зібралися у Львові поділитися досвідом публічного управління та кращими практиками розвитку свого регіону. Організатор заходу, проїзду й проживання учасників – ГО USAID в Україні та інститут адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівського університету. Всеукраїнський форум проходив у приміщенні національного університету «Львівська політехніка», який вразив своєю монументальністю та архітектурою. Метою зібрання було формування спільноти лідерів і управлінців органів місцевого самоврядування, навчання держслужбовців й управлінців нового формату, удосконалення знань та підвищення кваліфікації існуючих службовців. Про це інформує видання Золотоноша.City.

Протягом двох днів очільники міст, науковці, експерти розглядали найкращі проєкти місцевого самоврядування, обговорювали інновації та вправлялися у створенні й реалізації сучасних практик. Секретар міської ради Наталія Сьомак презентувала на форумі золотоніський проєкт «Створення молодіжного простору у громадах – крок у європейське майбутнє України». Його відібрали до п’ятнадцяти кращих.

— Реалії сьогодення диктують свої правила, впровадження інновацій – необхідний елемент місцевого самоврядування. На львівській зустрічі презентували цікаві проєкти з діджиталізації, цифровізації, надходжень та використання бюджету, були широко представлені різні напрямки діяльності громад, – розповіла про поїздку Наталія Олексіївна. – Мене зацікавило багато проєктів, можливість втілення деяких наразі детально обговорюємо з фахівцями. Такі зустрічі – це неповторний і важливий досвід та поштовх для розвитку громади.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).