Увага! В умовах дії воєнного стану в Україні, відповідно до розпорядження Черкаської ОВА від 02.04.2022 №131 «Про заборону навігації для маломірних (малих) суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, спортивних суден, швидкісних суден, суден флоту рибної промисловості, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді та на водоймах Черкаської області на період воєнного стану» встановлено заборону навігації, за винятком суден спеціально уповноважених органів державної влади, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, Збройних сил України та інших органів державної влади.

У зимовий період водойми покриваються льодом , який є льодом серйозної небезпеки , оскільки багато людей, особливо дітей , виходять на незміцнілу кригу, тим самим наражаючи своє життя на смертельну небезпеку. На превеликий жаль, щороку на льоду гине чимало людей, переважно рибалки.

Враховуючи вищевказане, з метою попередження загибелі людей на водних об’єктах області в зимовий період, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Золотоніської міської ради звернувся до старост сіл громади з проханням облаштувати на прибережних частинах водойм інформаційні таблички з попередженням про необхідність дотримання даного розпорядження.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).