28 грудня у залі засідань міської ради відбулася підсумкова апаратна нарада під керівництвом секретаря міської ради Наталії Сьомак, першого заступника міського голови Олега Масла та заступника міського голови Олександра Флоренка, за участі керівників структурних підрозділів, старостів сіл та комунальних служб району.

Головною метою наради було підведення підсумків роботи за 2022 рік. Усі керівники прозвітували результати підрозділів за звітний період.

Зокрема, Вікторія Остроглазова, начальник відділу прогнозування та розвитку громади, наголосила на тому, що незважаючи на складні реалії сьогодення стосовно обмежень електропостачання, економічний блок працює у штатному режимі.

Начальник управління ЖКГ Артем Харін зазначив, що за останній тиждень у Золотоноші був проведений аварійний ямковий ремонт методом холодного асфальтування, додаючи, що у 2023 році будуть працювати у такому ж посиленому режимі.

Про ухвалення бюджету міської ради на 2023 рік, кошторисів та розписів відповідно проінформував керівник фінансового управління Олена Коваленко. Доповнила свою доповідь інформацією стосовно завершення фінансування усіх надісланих заявок та закриття річних звітів.

«Для зручності громадян оплату за послуги запустили у чат-боті Viber. Відтепер передавати показники, сплачувати рахунки, першими отримувати повідомлення про аварійні чи планові відключення, замовляти послуги та повідомляти про перебої у водопостачанні можна безпосередньо в месенджері», – повідомив начальник КП «Міський водоканал».

Центр надання соціальних послуг звітує про інше:

  • за звітний місяць покращилася плідна співпраця із поліцією та первинною медициною;
  • відбуваються роботи зі встановлення генератора;
  • вже перераховані кошти до грантового проекту стосовно забезпечення 15 категорійних сімей дровами.

Ольга Строкань, начальник відділу освіти, розповіла про високі досягнення учнів на районних та обласних олімпіадах, різних конкурсах зі знання української мови та освітньої системи МАН. Також додала, що для дітей обов’язково будуть проводитися різні новорічні заходи.

КНП «Золотоніська багатопрофільна лікарня» за рішенням першого пленарного засідання 25 сесії міської ради було забезпечене гістопроцесором карусельного типу, який надав можливість відкрити новий пакет послуг №36 та залучити додаткові кошти із НСЗУ. Крім того, директор Лариса Насальська підкреслила, що на даному етапі роботи закривають усі рахунки та тендери.

Наприкінці наради представники виконавчого комітету Золотоніської міської ради подякували керівникам підрозділів за плідну співпрацю, привітали з прийдешніми новорічними святами та висловили надію, що наступного переможного року всі служби громади працюватимуть не менш ефективно.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).