Золотоніські енергетичні мережі: доповіли про стабільну ситуацію електропостачання. Продовжує діяти зелений графік відключень.

Завдання: оперативно інформувати населення та підприємства в разі зміни графіків аварійних відключень.

ПрАТ «Янтарь»:  керівник доповів, що проводяться роботи з аварійного  ремонту покрівель багатоповерхівок у зв’язку із погодними умовами. Очільник додає, що через недотримання тотальної економії та недбальство щодо вимкнення приборів у разі перебоїв електропостачання у людей згоріли електроприлади.

Завдання: провести інформаційно – роз’яснювальну роботу серед мешканців багатоквартирних будинків з метою недопущення повторення аварійних ситуацій та удосконалити систему комунікацій з людьми.

КП «Міський водоканал»: доповіли, що намагаються працювати в штатному режимі, доповнивши, що для регулювання водоспоживання у РЧВ залили достатній об’єм води. Підприємство також забезпечене новими насосними станціями.

Завдання: до кінця поточного місяця завершити роботи на домантівському водозаборі та відремонтувати генератор у Золотоніській школі №6.

ТОВ «380В»: керівник підприємства повідомив про роботи із заміни пошкоджених ліхтарів на системі вуличного освітлення. Додатково проінформував, що всі структурні підрозділи забезпечені генераторами.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Дорожні служби: доповіли про завершення першого етапу будівництва тротуару на вул. Баха. Керівник наголосив на тому, що за останній тиждень у Золотоноші був проведений аварійний ямковий ремонт методом холодного асфальтування, зокрема на вулицях Шевченка, Заводська, Канівська, Максимовича, Новоселівська, 23 Вересня, Черкаська. Також у с. Маліївка облаштована аварійна ділянка дороги на мостику вул. Ващенка-Захарченко щебенево- піщаною сумішшю.

Завдання: надати звіт про виконані роботи.

Служба благоустрою: очільниця доповіла, що продовжуються роботи із забезпеченням твердим паливо ВПО, сімей військовослужбовців та інших пільгових категорій.

Завдання: здійснити комплекс робіт з обрізки аварійних дерев у с. Деньги та вирішити проблему вивезення чи подріблення обрізних гілок у с. Кропивне.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).