Люди частіше почали нехтувати правилами безпеки, і як результат – нові випадки захворювань на коронавірусну хворобу. За словами директорки Золотоніського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Віри Антонової, 5 вересня медики отримали результати ПЛР-тестів, які показали позитивний результат у трьох хворих. COVID-19 виявили у жінок від 40 до 50 років. Усі працюючі. Пише Золотоноша.сіті

Санстанція виявляє контактних осіб, які також будуть обстежені. Хворі проходять лікування вдома під наглядом сімейних лікарів. У них легка форма захворювання, на даному етапі хвороби великої загрози їхньому життю немає.

За інформацією керівника Золотоніського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Лариси Насальської на ранок 7 вересня у Золотоніському районі хворіє на коронавірус 17 жителів. Додамо, що на стаціонарному лікування у Золотоніській багатопрофільній лікарні перебуває 15 пацієнтів. Тож зважаючи на ситуацію, треба дотримуватися протиепідемічних заходів і ні в якому разі не нехтувати основними рекомендаціями щодо профілактики захворювання. Запорука вашого захисту від COVID-19 – використання масок, антисептиків, дотримання соціальної дистанції при великому скупченні людей.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).